Górnik Zabrze handball

meczowe

Górnicy zwycięscy w Szczecinie!
24.09.2022
POG
GOR

Trójkolorowi zanotowali ostatnio dwa emocjonujące zwycięstwa z zespołami z Tarnowa i Piotrkowa. Ich kolejnym rywalem byli szczecinianie, którzy spragnieni byli pierwszych punktów w sezonie niczym powietrza. Dlatego zabrzanie nie mogli zignorować rywala...

Nierówno, ale skutecznie: Górnik pokonuje Piotrków! 
20.09.2022
GOR
PIO

Trójkolorowi w ramach trzeciej serii spotkań starli się z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Od początku było wiadomo, że nie będzie to łatwe zadanie, wszak rewelacja minionych rozgrywek wciąż potrafiła zaskoczyć. Tym bardziej, że w składzie gości wtorkowego spotkania widniało wielu zawodników coraz śmielej puka do jeszcze lepszych drużyn.  

Udany powrót Górnika do Hali Pogoni!
14.09.2022
GOR
TAR

Czas na nadrobienie zaległości! Trójkolorowi wreszcie odrobili pierwszą serię spotkań z Grupą Azoty Unią Tarnów, która została przełożona z powodu rozgrywek Ligi Europejskiej. Starcie zapowiadało się wyjątkowo ciekawie, wszak oba zespoły świetnie pokazały się w trakcie letnich przygotowań. Górnik jednak słabo wszedł w sezon - zaliczył dwie porażki, w tym tę, która wyeliminowała go z rozgrywek europejskich. Tarnowianie znów na koncie mieli zwycięstwo z Zagłębiem Lubin…

Górnik pokonany w Płocku
09.09.2022
WIS
GOR

Górnik zadebiutował w sezonie 2022/2023 PGNiG Superligi! Choć początek w wykonaniu zabrzan był znakomity, to jednak świetna postawa gospodarzy doprowadziła ich do solidnego zwycięstwa.

Szalony mecz w Zurychu. Górnik wyeliminowany z Ligi Europejskiej
04.09.2022
ZUR
GOR

Choć zabrzanie mieli aż osiem bramek przewagi po pierwszym meczu z zespołem GC Amicitia Zurych, to nie mogli sobie pozwolić na dekoncentrację w rewanżu. Gospodarze drugiego meczu jednak odrobili lekcje i po szalonym meczu zdołali wyeliminować zabrzan z Europy.

Górnik pewnie wygrywa w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej!
27.08.2022
GOR
ZUR

Mecz Górnika Zabrze z GC Amicitią Zurych od kilku tygodni rozgrzewał serca wszystkich kibiców piłki ręcznej w Zabrzu. Co ciekawe, choć rywal jest ceniony w Europie, to jednak trudno było przewidzieć co zagra w meczu w Hali Pogoni po ostatnich przebudowach. Pod znakiem zapytania stała także dyspozycja zabrzan.

Górnik wygrywa Szczypiorno Cup!
21.08.2022
KAL
GOR

To był finał na miarę oczekiwań kibiców Trójkolorowych. Zabrzanie długo się rozkręcali, ale gdy wreszcie wszystko zafunkcjonowało, wygrali solidną przewagą i zdobyli pierwsze miejsce w turnieju Szczypiorno Cup!

Kontakt

Górnik Zabrze - herb
Górnik Zabrze Piłka Ręczna Spółka Akcyjna

 41-800 Zabrze, ul. Wolności 406
 +48 664 099 466
 sekretariat@handballzabrze.pl
 Sekretariat czynny pn-pt 8.00 – 16.00

 Polityka prywatności
 Dla mediów
 Regulamin masowej imprezy sportowej
 Protokół sanitarno-epidemilogiczny Superliga

Dariusz Czernik
Dariusz Czernik
Dyrektor Klubu

 +48 664 099 466
 czernik@handballzabrze.pl

 

Paweł Franzke
Paweł Franzke
Rzecznik Prasowy

 +48 601 878 708
 franzke@handballzabrze.pl

 

Natalia Skrzydlewska
Natalia Skrzydlewska
Specjalista ds. marketingu

 +48 664 099 466
 marketing@handballzabrze.pl