Adrian Kondratiuk w NMC Górniku Zabrze już od 1 lipca! 

Autor
Zaktualizowany: 28 czerwca, 2019

Choć pierwotnie Adrian Kondratiuk do NMC Górnika Zabrze trafić miał od lipca 2020 roku, dzięki porozumieniu pomiędzy klubami w Zabrzu zagra już od najbliższych rozgrywek! 

Cieszymy się bardzo, że będziemy mieli w składzie tego zawodnika. Będzie bez wątpienia wzmocnieniem naszego zespołu – mówi prezes Trójkolorowych, Bogdan Kmiecik. – Udało nam się doprowadzić negocjacje do końca i tutaj dziękuję za pomoc Panu Prezesowi Wybrzeża Gdańsk, Serfe Bosca, oraz managerowi klubu – Damianowi Wleklakowi.

Przypomnijmy, że Kondratiuk to najskuteczniejszy zawodnik zakończonych w maju rozgrywek. Rozgrywający przez cały sezon notował wysoką średnią trafień w meczu, ale rozpędził się zwłaszcza w końcówce. Łącznie w tym sezonie licząc rundę zasadniczą i spadkową zanotował aż 193 ligowe trafienia.

Adrian Kondriatiuk ma 26 lat. Jest wychowankiem UKSu Legnica, a później SMSu Gdańsk, które reprezentował do 2012 roku. Wtedy przeszedł do seniorskiej drużyny Wybrzeża Gdańsk i stał się jej niekwestionowanym liderem. To zaprowadziło go przed dwoma laty do kadry, w której regularnie rozgrywa dobre spotkania.

Jego kontrakt będzie obowiązywał przez najbliższe dwa sezony. 

 

1 Komentarz

  1. Grzech_o_67_lca

    17 sierpnia 2019 at 20:53

    Jest wychowankiem UKS 9 Legnica i to jest prawdziwa informacja !!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.