ARPANEL – WSPIERA POLSKI SPORT

Autor
Zaktualizowany: Styczeń 12, 2018

Pod koniec 2017 roku producent płyt warwowych ARPANEL, oficjalny sponsor NMC Górnika Zabrze w Piłce Ręcznej otrzymał nagrodę w konkursie Budowniczy Polskiego Sportu, która przyznawana jest przez Klub Sportowa Polska w ramach Ogólnopolskiego Programu „Budujemy SPORTOWĄ POLSKĘ”

Konkurs promuje na arenie ogólnopolskiej osiągnięcia firm, inwestorów , samorządy, w zakresie zarówno rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, jak również rozwoju sportu, rekreacji i turystyki wśród dzieci, młodzieży i społeczności lokalnych.

Tytuł Firma na Medal 2017, ARPANEL otrzymał za dotychczasowy wkład firmy w rozwój nowoczesnej bazy sportowo-rekreacyjnej na terenie kraju, poprzez dostawę płyt warstwowych, do budowy obiektów sportowych, w tym o szczególnym znaczeniu dla polskiego sportu, jak min. Hala sportowa ujeżdżalni ośrodka jeździeckiego Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego KRAKUS w Swoszowicach czy Kompleks Sportowy z Halą Widowiskowo-Sportową w Nysie.”

W imieniu formalnie nagrodzonego Prezesa Zarządu Adamietz Sp. z o.o. Pana Rajmunda Adamietz, nagrodę odebrali Marcin Sobisiak i Szczepan Kusibab . Galę, która miała miejsce w Warszawie, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, uświetniło wiele znanych z ekranów osób, w szczególności mistrzowie olimpijscy Irena Szewińska i Andrzej Supron.

www.arpanel.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.