Bartłomiej Bis zawodnikiem NMC Górnika Zabrze

Autor
Zaktualizowany: 19 czerwca, 2019

NMC Górnik Zabrze wzbogacił się o kolejnego cenionego zawodnika młodego pokolenia. Do drużyny prowadzonej przez Marcina Lijewskiego dołączy Bartłomiej Bis, utalentowany obrotowy.

Bartłomiej Bis ma 22 lata, mierzy 195 centymetrów wzrostu i karierę seniorską rozpoczynał w PGE Vive Kielce w 2015 roku. Do Górnika przeszedł na zasadzie transferu definitywnego, który obowiązywać będzie przez trzy lata, począwszy od 1 lipca 2019 roku.

W minionym sezonie regularnie pojawiał się na parkiecie w trykocie Mistrza Polski, w którym zdobył 42 bramki. I to pomimo solidnej konkurencji na pozycji w postaci Julena Aginagalde czy Artema Karaleka. W Zabrzu pozycję dzielić będzie z Markiem Daćką i Damianem Pawelcem, który jednak do tej pory występował głównie w defensywie. 

– Występy w NMC Górniku Zabrze będą dla mnie szansą na dalszy rozwój i regularną grę. Mam nadzieję, że będę mógł regularnie występować i zdobywać doświadczenie, a w rezultacie pomogę w osiągnięciu celu drużyny – komentuje swój transfer 22-latek.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.