Dlaczego Mariusz Jurasik stracił głos.

Autor
Zaktualizowany: Sierpień 6, 2015

Liczbą błędów technicznych moglibyśmy obdzielić trzy mecze – trener Zabrza wskazał powód porażki z Motorem Zaporoże. 

Mistrza Ukrainy nie było w przedsezonowym planie sparingowych gier zabrzan, ale Motorowi tak bardzo zależało na potyczce że dopięli swego.

Jeszcze w niedzielę rano zespół Nikołaja Stiepańca zagrał w Zaporożu sparing z lokalnym rywalem, prowadzonym przez byłego kapitana zabrzan Vitalija Nata, ZTR (wygrał 38:28), po czym udał się w podróż do Polski. Do Zabrza ukraińska ekipa dotarła o 2. w nocy , a już we wtorek rano trenowała na hali przy Wolności.

(…)

Obie drużyny towarzysko mierzyły się już w styczniu. Tamten dwumecz był wyrównany (30:32 i 39:37). We wtorek od stanu 2:3 Motor się rozpędził i po 10 min prowadzili już 12:3. – Dopiero w drugiej połowie zaczęliśmy coś bronić i od razu mecz się wyrównał. – Zauważył skrzydłowy Górnika Zabrze Aleksander Buszkow.

(…)

Prezesowi Górnika Bogdanowi Kmiecikowi, który właśnie wrócił z wakacji spodobał się inny nowy nabytek mistrzów Ukrainy, 29-letni Litwin z przeszłością w Hiszpanii Aidenas  Małaszynskas. – Bardzo fajnie prowadził ich grę, widać było, że są chyba na innym etapie przygotowań niż my. -ocenił szef zabrzańskiego klubu. – My kadrę na razie mamy zamkniętą. Chcemy dać szanse młodym graczom, jak Szymon Kmieć, może któryś z nich odpali. A jak nie to będziemy reagować w trakcie sezonu – dodał Kmiecik.

 

Pełny artykuł możecie znaleźć tutaj: http://katowickisport.pl/pilka-reczna/pgnig-superliga-mezczyzn,mariusz-jurasik-po-sparingu-z-motorem,artykul,592365,1,12485.html

SPORT

 

Autorem zdjęcia pana Jurasika jest pan Wojciech Mania.
Zapraszamy na jego stronę: http://wojciechmania.wix.com/fotografia

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.