Dziękujemy, Cukiernio Gatner!

Autor
Zaktualizowany: Lipiec 4, 2019

Coraz bliżej do przygotowań do kolejnego sezonu, ale my jesteśmy winni jeszcze podziękowania partnerom, którzy wspierali nas przy organizacji każdego ze spotkań minionego sezonu! Dziś składamy wyrazy uznania dla Cukierni Garner z Paniówek! 

Firma Gatner istnieje na rynku już od 1989 roku. – Na początku mój starszy brat Krzysztof, który był z wykształcenia piekarzem, wynajął w Paniówkach przy ulicy Zwycięstwa 49 piekarnię u Państwa Swoboda. Po ukończeniu szkoły cukierniczej w 1992 roku dołączyłem do firmy brata. Zająłem się przede wszystkim wypiekiem śląskiego kołocza, który ze względu na tradycyjną recepturę zyskał uznanie wielu klientów. Z roku na rok przybywało sklepów, które zamawiały nasze produkty. Nieustannie wzbogacaliśmy naszą ofertę i produkcja wyrobów cukierniczych rozrastała się – mówi właściciel. – W czerwcu 2014 roku przeniosłem swój zakład do nowo wybudowanej cukierni-piekarni, która znajduje się również w Paniówkach przy ulicy Karola Darwina 6. W dotychczasowej piekarni jest czynny tylko sklep gdzie oferujemy nasze produkty. Obecnie wzbogaciłem swoją działalność o produkcję lodów, pralin, pieczywa pełnoziarnistego i wiele produktów cukierniczych.

W nowym lokalu znajduje się również kawiarnia wraz z ogrodem zimowym, tarasem letnim a także plac zabaw dla najmłodszych.

Dziękujemy więc za wsparcie w minionym sezonie! 

 

Cukiernia • Piekarnia Marcin Gatner – www.cukierniagatner.pl
ul. 
Karola Darwina 6
44-177 Paniówki

tel. 32 4400448, 32 4400449

email: kontakt@cukierniagatner.pl

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.