Dziękujemy, Cuna!

Autor
Zaktualizowany: 13 czerwca, 2019

Sezon 2018/2019 dla NMC Górnika dobiegł końca. Emocji było bez liku, a to wszystko również dzięki naszym sponsorom. Dziękujemy dziś naszemu sponsorowi technicznemu, marce CUNA!

Cuna jest polską marką specjalizującą się w produkcji najwyższej jakości odzieży i akcesoriów sportowych. Jako sklep sportowy oferuje szeroki asortyment produktów przeznaczonych do różnych dyscyplin sportu, zarówno indywidualnych, jak i zespołowych. Miłośnicy sportów wodnych, zimowych, piłki ręcznej, biegania, crossfitu czy ćwiczeń na siłowni  znajdą u nas wysokiej klasy produkty, m.in. koszulki sportowe, bluzy z kapturem czy legginsy, stworzone w oparciu o najnowsze technologie, które doskonale łączą funkcjonalność, estetykę i sportowy design.

– Jeśli należysz do grona osób, dla których aktywność fizyczna jest istotnym elementem życia, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z odzieżą sportową. Chcesz przymierzyć i sprawdzić jak leżą na Tobie nasze ubrania? Odwiedź nas w Świlczy /k.Rzeszowa – zapraszają właściciele.

Dziękujemy za wsparcie w tym sezonie!

 

CDG Pro Sp. z o. o.

www.cunazone.com

36-072 Świlcza 145 B

NIP: 813 36 11 534

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.