Energy Corner

energycorner Energy Corner
ul. 3-go Maja 1a/1  41-800 Zabrze
Tel. +48 695 666 523
http://www.energycorner.pl/

W gronie sponsorów witamy Energy Corner!
Górnik rośnie w siłę! I to dosłownie, bo do grona sponsorów dołączył EnergyCorner.pl! Powstaliśmy z pasji do sportu, w szczególności wytrzymałościowego ­ mówi założyciel, Dawid John. ­ Z własnego doświadczenia wiemy, jak ważnym elementem każdego sportowca jest codzienna dieta oraz odpowiednia suplementacja w trakcie treningów i zawodów. Właśnie dlatego postanowiliśmy wesprzeć szczypiornistów zabrzańskiego Górnika, mając świadomość tego jak duże obciążenia i wielki wysiłek muszą podejmować każdego dnia: na treningach i w trakcie meczy.

EnergyCorner oferuje wyłącznie sprawdzone produkty o wysokiej jakości. – Większość z nich została przez nas samych przetestowana ­ dodaje właściciel. Najważniejszą z dostarczanych marek jest Powerbar, wiodący producent żeli i batonów energetycznych, a także innych niezbędnych dodatków treningowych: białka, napojów regeneracyjnych i izotonicznych, witamin i aminokwasów.

Energycorner to nie tylko miejsce w którym możecie zakupić produkty. To też miejsce spotkań, gdzie każdy otrzyma odpowiednią wiedzę na temat suplementacji.

Pamiętajcie, EnergyCorner Team zawsze jest do Waszej dyspozycji!