Fantastyczna seria Medalowych Gadżetów już dostępna!

Autor
Zaktualizowany: 16 lipca, 2020

Niedawno informowaliśmy o wprowadzeniu specjalnej koszulki przygotowanej przez partnera technicznego, markę Cuna, dzięki której wspólnie możemy świętować zdobycie brązowego medalu, którego wręczenie nastąpi na początku września! Dziś mamy zaszczyt poinformować o kolejnych gadżetach, tym razem przygotowanych przez firmę K1 Sport, naszego wieloletniego partnera!

A jest w czym wybierać, wszak przygotowano koszulkę poliestrową (dostępna od ręki w naszym sekretariacie) w cenie 49,00 zł, koszulkę bawełnianą w cenie 35,00 zł, okolicznościowy kubek w cenie 20,00 zł, magnesy na lodówkę w cenie 8.00 zł, plecak sportowy za 45.00 zł, podkładkę pod mysz za 19,00 zł, poduszki za 29,00 zł, sportowy portfel za 39,00 zł oraz okolicznościowy zegar za 39,00 zł! Na wszystkich materiałach naniesiono logotyp upamiętniający niewątpliwy sukces sportowy, jaki udało się osiągnąć NMC Górnikowi Zabrze w sezonie 2019/2020!

Wszystkie gadżety dostępne są u naszego partnera na stronie: www.K1sport.pl – KLIK!

W sekretariacie dostępne są koszulki poliestrowe w pełnej gamie rozmiarów również przygotowane przez naszego partnera. Oczywiście dostępne są wciąż koszulki marki Cuna.

Przypominamy także o dostępnie do serii pozostałych gadżetów, które również można nabyć na stronie www.KupBilet.pl – KLIK.

Oczywiście zamówienia można składać także w sekretariacie klubu  (tel./fax: +48 664-099-466, e-mail: sekretariat@handballzabrze.pl).

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.