[FILM] Dołącz do NMC Górnika Zabrze, zagraj przeciwko nożnemu Górnikowi i ReShape, wspomóż Fundację Iskierka!

Autor
Zaktualizowany: 10 stycznia, 2020

Już w poniedziałek NMC Górnik Zabrze zmierzy się z Górnikiem Zabrze S.S.A. oraz ReShape w ramach charytatywnego turnieju na rzecz Fundacji Iskierka!


Na boisku zarówno w piłkę nożną, jak i w piłkę ręczną zmierzą się trzy drużyny: szczypiornistów, piłkarzy i trenerów i pracowników klubu fitness ReShape!

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na wyjątkowy cel charytatywny – Fundację Iskierka!

Drużyna NMC Górnika Zabrze udostępnia dwa miejsca w swoim składzie, dzięki czemu wraz z Trójkolorowymi możesz zmierzyć się z Górnikiem Zabrze i drużyną ReShape! Co należy zrobić, by stać się członkiem drużyny? 

To proste! Właśnie rozpoczynamy licytację na rzecz Fundacji Iskierka. Cena wywoławcza to 500,00 zł. Dwa najwyższe wyniki zagwarantują sobie udział w meczu w roli zawodnika! Licytować można na naszym profilu facebookowym (https://www.facebook.com/NMCGornikZabrze/) oraz za pośrednictwem maila franzke@handballzabrze.pl. W tytule prosimy napisać „TRZY KLUBY – JEDEN CEL!”, a w treści podać prosimy kwotę oraz informację o możliwości ujawnienia imienia i nazwiska w podsumowaniu licytacji. Prosimy także o podanie numeru kontaktowego. Wyniki licytacji będą aktualizowane dwa razy dziennie, a sama aukcja zakończy się w niedzielę o godz. 12.00.

Zwycięzca zostanie zaproszony w poniedziałek, 13 stycznia 2020 roku, o wpłacenie w sekretariacie klubu środków na Fundację Iskierka i odbiór specjalnie przygotowanego stroju meczowego! 

Podczas całej akcji dostępna dla Was będzie strefa gastronomiczna oraz różnego rodzaju atrakcje m.in: ⬇
💥 mini turniej piłki nożnej dla dzieci
💥 konkursy z nagrodami
💥 wielkie koło Reshape z możliwością wylosowania cennych nagród
💥 pokaz taneczny – muzyczne sportowe show!

Koszt cegiełki: 👇
💲 20 zł (osoba dorosła)
💲 10 zł (dziecko)

Zapisy w naszym sekretariacie lub e-mailowo na adres mogielnicki@handballzabrze.pl (tytuł: WIELKI MECZ). 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.