Hajerskie Derby już w niedzielę! Transmisja na Emocje.TV!

Autor
Zaktualizowany: 13 listopada, 2020

Górników czeka aktualnie bardzo intensywny okres. Jeszcze nie ochłonęliśmy po dwóch wyjątkowo emocjonujących meczach z MMTSem Kwidzyn i Gwardią Opole, a już w niedzielę czeka nas kolejne starcie, tym razem przeciwko Zagłębiu Lubin. I zapewne będzie to kolejne pełne nerwów starcie.

Co prawda klub opuścił Bartłomiej Jaszka (prowadzi kwidzynian), ale zrąb zespołu i pomysł na grę pozostał. Miedziowi wciąż opierają swoją grę na młodych, ale żądnych gry zawodników. Prowadzi ich Jarosław Hipner, który z Zagłębiem współpracuje od 2017 roku. Przekonał do pozostania najważniejszych zawodników, z ex-Górnikiem, Maciejem Tokajem, na czele. Ten jednak w niedzielę pojawi się co najwyżej na trybunach, wszak w starciu z Orlenem Wisłą Płock doznał bolesnego urazu mięśnia dwugłowego uda.

Aktualny sezon dla miedziowych jest jednak trudny. Nie tylko przeżyli przerwę covidową, ale przede wszystkim mieli spore problemy z łapaniem kolejnych punktów. Zdobyli ich na razie tylko sześć w sześciu spotkaniach, notując jednocześnie jedynie jedno zwycięstwo (z Kaliszem na inaugurację sezonu). Pozostałe trzy punkty to wynik dramatycznych spotkań z Piotrkowianinem, Chrobrym i Stalą Mielec, które kończyły się rzutami karnymi. W tych lepsi zawsze byli przeciwnicy. Ostatnie dwa mecze to starcia z Kielcami i Płockiem, których wynik nie zaskoczył. Z drugiej jednak strony Łomża Vive straciła aż 32 bramki (zdobywając 11 więcej), a Płock wygrał „ledwie” sześcioma trafieniami.

Przypomnijmy jednocześnie, że to jeden z ligowych rywali, z którymi o stawkę Górnicy grali stosunkowo niedawno, bo… w sierpniu. Wtedy to Trójkolorowi w walce o (ostatecznie odwołane w ostatniej chwili) Final Four Pucharu Polski wygrali 33:30.

W ostatnich 24 meczach Górnik był górą 18 razy, a 6 padło łupem Zagłębia. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już w niedzielę o godz. 12.15. Mecz oczywiście będzie transmitowany przez platformę emocje.tv.

 

Z racji ograniczeń wynikających z pandemii i, co za tym idzie, braku biletów w sprzedaży, serdecznie zapraszamy dopingowania przed komputerami, telefonami i telewizorami i skorzystania z platformy emocje.tv. Na niej będzie można śledzić wszystkie spotkania ligowe, które nie będą transmitowane przez TVP Sport. I to z komentarzem, profesjonalną oprawą i statystykami! Wśród nich oczywiście także niedzielmny mecz z Zagłębiem Lubin! 

Miesięczny dostęp do wszystkich transmisji wyniesie jedyne 24 zł. Dostęp można wykupić klikając tutaj.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.