Handballowy Aperitif już 14 sierpnia! Prezentacja NMC Górnika Zabrze na sezon 2018/2019 w Łaźni Łańcuszkowej

Autor
Zaktualizowany: Sierpień 6, 2018

14 sierpnia zapowiada się prawdziwie handballowym świętem w Zabrzu! NMC Górnik Zabrze oficjalnie zaprezentuje się kibicom i mediom przed zbliżającym się sezonem PGNiG Superligi!

Handballowy Aperitif rozpocznie się już o godz. 11 sparingiem z ZTRem Zaporoże, który odbędzie się w zabrzańskiej Hali Pogoni. To będzie jednak tylko preludium do popołudniowych wydarzeń, które rozpoczną się o godz. 17.30 w sąsiadującej z halą Łaźnią Łańcuszkową Sztolni Królowa Luiza. O godz. 17 otworzą się bramy dla kibiców i przedstawicieli mediów. Do dyspozycji gości będzie również zaprzyjaźnione z klubem Bistro Łańcuszkowa. Zespół pojawi się około godz. 17.15 i będzie do dyspozycji kibiców i dziennikarzy, którzy będą mogli przeprowadzić rozmowy przed zbliżającymi się rozgrywkami. Jednocześnie trwać będą liczne konkursy dla kibiców, w których wygrać będzie można klubowe gadżety.

Prezentacja rozpocznie się punktualnie o godz. 17.30 i będzie prowadzona przez cenionego przez kibiców klubowego spikera, Grzegorza Podeszwę. Po wyświetleniu filmu podsumowującego minione rozgrywki gości przywitają przedstawiciele zarządu NMC Górnika Zabrze oraz przedstawiciel władz miasta. Po tej części odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu na najbliższy sezon i wręczone zostaną koszulki, w których Trójkolorowi występować będą w najbliższym sezonie. Na końcu zaprezentowany zostanie sztab, w którego imieniu głos zabierze trener Rastislav Trtik.

Prezentacja zakończy się o godz. 18.30, ale nie będzie to koniec atrakcji, bo już o godz. 19 zabrzanie znów podejmą walkę z ZTRem Zaporoże w Hali Pogoni!

Serdecznie zapraszamy na prezentację zespołu. Wstęp wolny!

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.