Informacja dotycząca miejsc parkingowych w trakcie meczu NMC Górnik Zabrze – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – WIĘCEJ INFORMACJI

Autor
Zaktualizowany: Luty 6, 2019
Już jutro o godz. 18.30 NMC Górnik Zabrze zmierzy się z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski w ramach rozgrywek PGNiG Superligi w 2019 roku. W związku z tym mamy szereg informacji dotyczących miejsc parkingowych w obrębie Hali Pogoni. Informujemy, że na parkingu „pod” halą do końca lutego działać będzie lodowisko miejskie, dlatego część miejsc parkingowych została wyłączona z użytku. Dlatego wyznaczone zostanie kilka nowych miejsce postojowych:  
  1. W porozumieniu z właścicielem pobliskiego parkingu część miejsc parkingowych zostanie udostępniona na sąsiadującym z terenem placu. Opłata jednorazowa za wjazd na parking wynosić będzie 5 zł od samochodu, płatne przy wjeździe. Liczba miejsc ograniczona. 
2. Udostępnione zostaną miejsca parkingowe za halą (kilka samochodów) oraz częściowo na parkingu pod halą (kilkanaście samochodów), ale ich liczba jest drastycznie ograniczona. 3. Istnieje możliwość pozostawienia samochodu na terenie Sztolni Królowa Luiza za halą, a potem przejście na halę poprzez przygotowaną kładkę.  4.  Zachęcamy również do skorzystania z oferty komunikacji miejskiej i dotarcie do nas autobusem lub tramwajem.     

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.