Intensywny tydzień! W poniedziałek Stal Mielec, w piątek Chrobry Głogów!

Autor
Zaktualizowany: 14 lutego, 2020

To będzie wyjątkowo ciężki weekend dla zabrzańskich szczypiornistów! Już w poniedziałek w Zabrzu odbędzie się mecz 1/8 Pucharu Polski. Trójkolorowi zmierzą się ze Stalą Mielec! A w piątek kolejny mecz telewizyjny w ramach Superligi, tym razem przeciwko Chrobremu Głogów!

Trójkolorowi po awansie do kolejnej rundy Pucharu Polski wylosowali kolejnego superligowego rywala. Stal Mielec to zespół wyjątkowo doświadczony i choć aktualnie dołuje w tabeli, to jednak pokazuje się z coraz lepszej strony. Mecz odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godz. 18.30 w Hali Pogoń. Bilety do zakupu w sekretariacie klubu, w kasie i wreszcie na portalu KupBilet.pl – bezpośredni odnośnik.

Już w piątek do Hali Pogoni wraca Superliga! W ramach 22. serii spotkań Trójkolorowi spotkają się z Chrobrym Głogów, który po słabszym początku roku ostatnio zanotował dwa ważne zwycięstwa. I tym razem bilety są już dostępne w sprzedaży! Zdobyć je można w sekretariacie klubu, w kasie i wreszcie na portalu KupBilet.pl – bezpośredni odnośnik.

Bilety na mecze PGNiG Superligi oraz Pucharu Polski:

20 zł – normalny
15 zł – ulgowy (dla starszej młodzieży uczącej się i studentów, a także emerytów i rencistów)
10 zł – ulgowy (dla młodzieży szkolnej do 18 lat)
45 zł – rodzinny 2+1 (dwie osoby dorosłe plus dziecko do 18 lat)
50 zł – rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe plus dwójka dzieci do 18 lat)
5 zł – dzieci do lat 7
UWAGA: Cena biletów w kasie klubu w przedsprzedaży o 3 złote wyższa.

W dzień meczowy bilety będą również w sprzedaży w serwisie: kupbilet.pl do godziny przed spotkaniem. Później wejściówki dostępne tylko w kasie klubu, w cenie o 6 zł wyższej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.