Jan Czuwara powalczy o Euro 2022!

Autor
Zaktualizowany: 19 października, 2020

Trener Patryk Rombel powołał 24 zawodników na zbliżające się mecze eliminacyjnego do Euro 2022. W tej puli znalazło się miejsce dla lewoskrzydłowego Górnika, Jana Czuwary!

„Kojot” wraz z kolegami zagra 5 listopada w Celje ze Słowenią, a 8 listopada w Płocku z Holandią (z Iso Sluijtersem w składzie). Zgrupowanie rozpocznie się już 29 października.

Trener Rombel wyznaczył też szeroką kadrę rezerwowych liczącą aż 10 nazwisk. Wśród nich znaleźć można innych Górników: Krystiana Bondziora, Jakuba Skrzyniarza i Adriana Kondratiuka.

Część zawodników przyjedzie trochę później, przed pierwszym wspólnym treningiem wszyscy będą przebadania na koronawirusa.

Aktualnie wszyscy zawodnicy Górnika Zabrze przebywają na izolacji. Dziś przejdą badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. Przypomnijmy, że dotychczas zdiagnozowano go u trzech zawodników i jednego członka sztabu zespołu.

Powołani:
Adamski Kacper – MKS Kalisz Sp. z o.o. (od 30.10.)
Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER) (od 02.11.)
Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.(od 29.10.)
Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. (od 30.10.)
Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A. (od 29.10.)
Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A. (od 29.10.)
Fedeńczak Dawid – KS Handball Sportowa S.A. (od 29.10.)
Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER) (od 30.10.)
Gębala Tomasz – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 31.10.)
Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 31.10.)
Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. (od 30.10.)
Majdziński Maciej – Bergischer HC (GER) (od 01.11.)
Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A. (od 30.10.)
Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 31.10.)
Olejniczak Michał – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 31.10.)
Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A. (od 30.10.)
Paczkowski Paweł – Mieszkow Brześć (BLR) (od 29.10.)
Pilitowski Maciej – MKS Kalisz Sp. z o.o. (od 30.10.)
Sićko Szymon – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 31.10.)
Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA) (od 02.11.)
Walczak Patryk – Vardar Skopje (MKD) (od 29.10.)
Wyszomirski Piotr – Grundfos Tatabánya KC (HUN) (od 29.10.)
Zarzycki Maciej – KPR GO S.A. (od 29.10.)
Zembrzycki Mateusz – KPR GO S.A. (od 29.10.)

Rezerwowi:
Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Klimków Jan – KPR GO S.A.
Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Milewski Michał – KPR GO S.A.
Piechowski Mateusz – CB Ademar León (ESP)
Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A.
Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
Skrzyniarz Jakub – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Zakreta Łukasz – MKS Kalisz Sp. z o.o.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.