Już dziś mierzymy się z Torus Wybrzeżem Gdańsk! Transmisja ZA DARMO w Emocje.TV!

Autor
Zaktualizowany: 26 marca, 2021

Po nerwowym, ale na szczęście zwycięskim spotkaniu z Sandrą Spa Pogoń Szczecin, Trójkolorowi znów mierzą się z rywalem z przeciwległego zakątka kraju. Tym razem – z Torus Wybrzeżem Gdańsk!

Gdańszczanie zdają się odbijać z kryzysu, w który wpadli na przełomie roku, a który zaprowadził ich na 10 miejsce w tabeli, z dorobkiem 18 punktów uzyskanym poprzez pięć zwycięstw w regulaminowym czasie gry, jednym po rzutach karnym, jednej porażce po serii rzutów z 7. metra i 9 przegranych meczach w ciągu 60 minut. Wybrzeżanie od początku roku zaliczyli sporo ciekawego grania. Rok rozpoczęli od zwycięstwa z MKSem Grudziądz w Pucharze Polski… walkowerem. Dopiero dwa tygodnie później gdańszczanie weszli na parkiet i starli się z Grupą Azoty SPR Tarnów również w ramach Pucharu Polski. Ten mecz zakończył się remisem i ostatecznie awansem tarnowian.

Ligowe starcia rozpoczęły się z Łomżą Vive Kielce i jednak „zadowalającą” porażką 26:33, więc stratą ledwie siedmiu bramek. W kolejnym jednak meczu gdańszczanie musieli uznać wyższość Energi MKS Kalisz. Przełamanie nastąpiło w marcu. Wpierw nasi piątkowi rywale wygrali z z Sandrą Spa Pogoń Szczecin 29:27, a w miniony weekend – pokonali Piotrkowianina 27:26.

Ostatni raz oba zespoły potykały się w październiku. Było to ostatnie spotkanie Górników przed przerwą spowodowaną licznymi zachorowaniami w zespole zabrzan. Przy okazji było to też jedno z najbardziej imponujących zwycięstw Trójkolorowych w tym sezonie – aż 38:21!

Historia ostatnich 12 spotkań obu zespołów daje mentalną przewagę zabrzanom. Wygrali bowiem aż 10 razy. Raz doszło do remisu, a raz – w marcu 2019 roku, to gdańszczanie schodzili z parkietu z kompletem punktów. I to właśnie w Gdańsku…

Mecz zobaczyć będzie można na platformie Emocje.TV. I co ważne… ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Będzie to pierwszy mecz otwarty w historii współpracy PGNiG Superligi i platformy Emocje.TV.

Standardowo pierwsze minuty będą dostępne na Facebooku obu klubów. Po 15 minutach pojawi się plansza z napisem oglądaj dalej na Emocje.TV za darmo wpisując kod EMOCJE.

Na hasło „EMOCJE” aktywuje się pakiet umożliwiający obejrzenie tego meczu za darmo! Serdecznie zapraszamy do wsparcia przed ekranami, również w aplikacji mobilnej Emocje.TV!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.