Już dziś pucharowy Piotrkowianin!

Autor
Zaktualizowany: Marzec 12, 2018

Zawodnicy NMC Górnika Zabrze nie zdążyli jeszcze odetchnąć po spotkaniu z Energą MKSem Kalisz, a już dziś ponownie muszą się zmierzyć na parkiecie. Ich rywalem będzie Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, a stawką meczu będzie awans do 1/4 Pucharu Polski, gdzie czeka już Orlen Wisła Płock.

Piotrkowianin to jeden z najciekawszych „nowych” zespołów PGNiG Superligi, w której gra drugi sezon. Zespół pełen jest prawdziwych osobistości i wyjątkowo ciekawie prezentujących się zawodników. W tym sezonie jednak piotrkowianie grają o wiele słabiej, nie potrafiąc przełamać złej passy porażek. Ostatnio jednak w sobotę Piotrkowianin zmierzył się z MMTSem Kwidzyn i uległ dopiero po serii rzutów karnych! 

Trójkolorowi wciąż grać będą w osłabieniu wywołanym plagom kontuzji wśród najbardziej doświadczonych zawodników. Mimo tego zabrzanie notują jednak regularne zwycięstwa. Jak będzie tym razem? Przekonamy się po zakończeniu spotkania, które wystartuje o godz. 18.30.

 

Uwaga!

W przypadku zwycięstwa NMC Górnika Zabrze, mecz z Orlenem Wisłą Płock odbędzie się w środę (14 marca)  o godz. 18.30. Bilety dostępne będą w sprzedaży jeszcze dziś. Ich ceny ustalono na poziomie: 

  • 20 zł – normalny
  • 15 zł – ulgowy (dla starszej młodzieży uczącej się i studentów, a także emerytów i rencistów)
  • 10 zł – ulgowy (dla młodzieży szkolnej do 18 lat)
  • 45 zł – rodzinny 2+1 (dwie osoby dorosłe plus dziecko do 18 lat)
  • 50 zł – rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe plus dwójka dzieci do 18 lat)
  • 1 zł – dzieci do lat 7

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.