Już w sobotę zmierzymy się z Energą MKS Kalisz!

Autor
Zaktualizowany: 16 września, 2019

PGNiG Superliga wraca do Zabrza. Po wyjazdowym spotkaniu z PGE Vive Kielce, zabrzanie w Hali Pogoń podejmą Energę MKS Kalisz. Mecz rozpocznie się 21 września 2019 roku o godz. 18.00.

Oba zespoły mają taki sam bilans zwycięstw i porażek. Kaliszanie w dwóch pierwszych meczach rozprawili się po trudnych bojach z Piotrkowianinem (27:26), a tydzień później znów wygrali tylko jednym trafieniem ze Stalą Mielec (30:29). W miniony weekend spotkali się z Pogonią Szczecin, której ulegli trzema bramkami (26:29). To wszystko to o wiele mniej niż spodziewano się po zespole z Kalisza, który w ubiegłym sezonie wygrał grupę spadkową.

Zespołem z Kalisza kieruje były szkoleniowiec NMC Górnika Zabrze, Patrik Liljestrand. Przypomnijmy, że jest autorem ostatniego medalu dla Trójkolorowych w sezonie 2013/2014. Kaliszanie przed sezonem wprowadzili kilka wzmocnień. Do zespołu dołączył ukraiński lewoskrzydłowy, Mykola Maliarevych, a nowymi bramkarzami zostali Michał Krekora i Casper Liljestrand, syn trenera, w przeszłości także bramkarza. Młode pokolenie reprezentuje także Konrad Pilitowski, brat Macieja, z którm z resztą konkuruje o grę na środku rozegrania. Dodatkowo skład uzupełniono o lewoskrzydłowego Pawła Gąsiorka oraz prawego rozgrywającego Arkadiusza Galewskiego.

Historia spotkań pomiędzy Górnikiem a Energą jest krótka, ale delikatnie przemawia na korzyść zabrzan. Trójkolorowi w pięciu ostatnich spotkaniach wygrywali trzy razy, raz doszło do remisu (w rzutach karnych wygrał Górnik), a raz to kaliszanie cieszyli się z awansu do kolejnego etapu Pucharu Polski.

 

Przypominamy, że wciąż trwa sprzedaż biletów na mecz NMC Górnika Zabrze z Energą MKS Kalisz, który odbędzie się 21 września 2019 roku o godz. 18.00 w Hali Pogoń. Serdecznie zapraszamy do zakupu biletów za pośrednictwem portalu www.KupBilet.pl, co nie tylko gwarantuje rezerwację miejsc, ale także o wiele korzystniejszą cenę!

Bilety oczywiście można również nabyć w sekretariacie klubu oraz w kasie przed meczem.

Bilety na mecze PGNiG Superligi oraz Pucharu Polski:

  • 20 zł – normalny
  • 15 zł – ulgowy (dla starszej młodzieży uczącej się i studentów, a także emerytów i rencistów)
  • 10 zł – ulgowy (dla młodzieży szkolnej do 18 lat)
  • 45 zł – rodzinny 2+1 (dwie osoby dorosłe plus dziecko do 18 lat)
  • 50 zł – rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe plus dwójka dzieci do 18 lat)
  • 5 zł – dzieci do lat 7

UWAGA: Cena biletów w kasie klubu w przedsprzedaży o 3 złote wyższa.

W dzień meczowy bilety będą również w sprzedaży w serwisie: kupbilet.pl do godziny przed spotkaniem. Później wejściówki dostępne tylko w kasie klubu, w cenie o 6 zł wyższej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.