Karnety

Karnety na sezon 2020/2021

Karnety w zbliżającym się sezonie będą uprawniać do wejścia na wszystkie mecze rundy zasadniczej PGNiG Superligi, spotkania rundy finałowej oraz wszystkie mecze Pucharu Polski.

Karnet to nie tylko zysk w postaci tańszych wejściówek na mecze PGNiG Superligi oraz Pucharu Polski. To również zniżki u naszych wybranych partnerów oraz pewne miejsce na najbardziej prestiżowych spotkaniach w sezonie. Co więcej, w tym roku nasza współpraca z portalem www.KupBilet.pl będzie jeszcze ściślejsza. Każdy karnet będzie nosił specjalny numer, który będzie uprawniał do rabatów i zniżek przygotowywanych przez jednego z liderów kolportażu biletów w Polsce!

Cenę karnetów ustalono na poziomie 300,00 zł. Po raz kolejny w ofercie pojawiają się również karnety ulgowe dla studentów, emerytów i rencistów. Ich cena to 220,00 zł. Dostępne są także karnety dla dzieci w cenie 160,00 zł.

Dostępne są również karnety VIP. Pozwalają one na wejście na wszystkie mecze zespołu, ale również upoważniają do wejścia do strefy VIP, zapewnia specjalne miejsce na trybunie oraz poczęstunek w przerwie i po meczu. Szczegóły dotyczące ceny karnetów VIP są dostępne w sekretariacie klubu.

Zamówienia na karnety można składać w sekretariacie klubu (hala „Pogoń”, ul. Wolności 406) od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 16.

W związku z licznymi zapytaniami kibiców, zarząd klubu wprowadza możliwość zakupu karnetu w systemie ratalnym. Pierwsza rata powinna zostać uiszczona w dniu zamówienia karnetu. Wynosi połowę wartości. Druga rata wniesiona powinna być do końca listopada.

Szczegóły w sekretariacie klubu.