Karnety

Karnety na sezon 2017/2018

Karnet to nie tylko zysk w postaci tańszych wejściówek na mecze PGNiG Superligi oraz PGNiG Pucharu Polski. To również zniżki u naszych wybranych partnerów oraz pewne miejsce na najbardziej prestiżowych spotkaniach w sezonie. Dlatego zachęcamy do nabycia karnetów, dzięki którym można wiele zyskać.

Cena karnetu normalnego wynosi 300,00zł. Od tego sezonu mamy też nowość, karnet ulgowy. Przysługuje on – za okazaniem legitymacji – studentom, emerytom i rencistom. Cena to 220,00 zł. Od sezonu 2017/2018 wprowadzamy również karnet dla dzieci obowiązujący na wszystkie spotkania w cenie 160,00 zł.

Dostępne są również karnety VIP. Pozwalają one na wejście nie tylko na mecze Superligi, Pucharu Polski ale także na ewentualne spotkania w Pucharze PGNiG Superligi. Karnet VIP upoważnia do wejścia do strefy VIP, zapewnia specjalne miejsce na trybunie oraz poczęstunek w przerwie i po meczu. Jego cena wynosi 999,00 zł.

Karnety do kupienia w sekretariacie klubu (hala „Pogoń”, ul. Wolności 406) od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 16.

W związku z licznymi zapytaniami kibiców, zarząd klubu wprowadza możliwość zakupu karnetu w systemie ratalnym. Pierwsza rata powinna zostać uiszczona w dniu zamówienia karnetu. Wynosi połowę wartości. Druga rata wniesiona powinna być do końca listopada. 

Szczegóły w sekretariacie klubu.