Karnety

Karnety na sezon 2021/2022

Już 3 sierpnia, czyli w najbliższy wtorek rozpoczynamy sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022! Chętnych do rezerwacji miejsc zapraszamy do kontaktu z sekretariatem: osobiście lub e-mailem pod adresem sekretariat@handballzabrze.pl.

Karnety w zbliżającym się sezonie będą uprawniać do wejścia na wszystkie spotkania PGNiG Superligi oraz wszystkie mecze Pucharu Polski.

Karnet to nie tylko zysk w postaci tańszych wejściówek na mecze, to również zniżki u naszych wybranych partnerów oraz pewne miejsce na najbardziej prestiżowych spotkaniach w sezonie. Karnet normalny kosztować będzie 390,00 złotych, a ulgowy – 330,00 złotych. Do zakupu tańszych wejściówek uprawnione są dzieci oraz młodzież ucząca się do 26. roku życia (za okazaniem legitymacji) oraz emeryci i renciści (za okazaniem stosownego dokumentu).

Tradycyjnie w ofercie dostępne są również karnety VIP w cenie 1500,00 złotych. Pozwalają one na wejście na wszystkie mecze zespołu, ale również upoważniają do wejścia do strefy VIP, zapewnia specjalne miejsce na trybunie oraz poczęstunek w przerwie i po meczu. Szczegóły dotyczące ceny karnetów VIP są dostępne w sekretariacie klubu.

W pierwszej fazie przyjmujemy zamówienia i opłaty za wybrane miejsca. Odbiór fizycznych karnetów będzie możliwy kilka dni przed pierwszym meczem.

Zarezerwuj swój karnet na sezon 2021/2022! 

 

Zamówienia na karnety można składać w sekretariacie klubu (hala „Pogoń”, ul. Wolności 406) od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 16.