Katowicki Sport: Michał Jurecki w NMC Górniku Zabrze?

Autor
Zaktualizowany: 10 marca, 2020

Wszystko wskazuje na to, że po sezonie 2019/2020 Szymon Sićko wróci do PGE Vive Kielce. Dlatego Bogdan Kmiecik, prezes NMC Górnika Zabrze, szuka szans na uzupełnienie pozycji lewego rozegrania. Jak donosi katowicki Sport, w Zabrzu pojawić się może… Michał Jurecki!

Kto wie, czy w Górniku na dniach nie wypali prawdziwa bomba transferowa, bo jak wieść gminna niesie ze swojej roli w SG Flensburg-Handewitt nie jest zadowolony Michał Jurecki, który po rocznym pobycie w Bundeslidze dostał wolną rękę i przymierza się do powrotu do kraju i zarówno prezes Górnika, jak i Lijewski – kolega „Dzidzi” z reprezentacji – chcieliby go u siebie” – czytamy w Sporcie.

Przypomnijmy, że „Dzidzia” przed rokiem nie otrzymał w PGE Vive gwarancji przedłużenia kontraktu na dłużej niż rok. Takich wątpliwości nie miał bundesligowy SG Flensburg-Handewitt i zaoferował mu taki właśnie kontrakt.

Powrót do Kielc raczej nie wchodzi w grę, a kilka tygodni temu temat Jureckiego wykiełkował w kontekście Azotów. Co prawda oficjalnie zaprzeczył temu prezes puławskiego klubu Jerzy Witaszek, ale wszystko wskazuje na to, że to „zasłona dymna”. Z klubem sponsorowanym przez państwowy koncern raczej trudno będzie szefowi NMC Górnika konkurować, choć… Ostatecznie zadecyduje zapewne to, kto byłemu reprezentantowi Polski więcej położy na stole…” – podsumowuje Tomasz Mucha w swoim tekście. 

 

Musisz się zalogował, żeby dodać komentarz Login