MARCIN BROSZ: ROBIMY WSZYSTKO, BY BYĆ JESZCZE SILNIEJSI

Autor
Zaktualizowany: Styczeń 8, 2018

Trener Górnika spotkał się w czwartek z przedstawicielami śląskich mediów. Konferencja prasowa stanowiła dobrą okazję do podsumowania udanego 2017 roku.

Rozmawiano również o planie przygotowań do rundy wiosennej, obozach, meczach kontrolnych, rywalizacji w zespole i dalszym skutecznym wdrażaniu wizji działalności Klubu. Materiał ze spotkania prezentować będziemy w kilku częściach. Na początek podsumowanie minionego roku.

Marcin Brosz: – Ten cały okres musimy oczywiście podsumować, aby zamknąć pewien etap. Zobaczyć co nam się udało, ale również na bazie tego co się działo, wyciągać wnioski na przyszłość pod każdym względem. Czas do końca bieżącego tygodnia, to okres planowania, a planujemy oczywiście na bazie wydarzeń z ostatnich miesięcy, w szczególności rozegranych meczów. Robimy wszystko, by być jeszcze silniejsi i mocniejsi.

Czy miniony rok mógł być lepszy? Staramy się nie patrzeć w tył. Cały czas to podkreślam. Liczy się dla nas tylko przyszłość, a szczególnie ta najbliższa. Tym torem wszyscy w Klubie myślimy. Analizujemy to, co za nami i staramy się uczyć na błędach i wyciągać wnioski z porażek, tak by je niwelować. To przekazujemy zawodnikom. Taki mamy model pracy. Zawsze może być coś lepszego, ale summa summarum ten rok dla całego naszego klubu był bardzo udany. Na pewno wszystko to, co działo się wokół Górnika, pozytywny odbiór, gra, pełne trybuny. Spojrzenie na klub nie tylko nas „od środka”, ale również przez osoby z zewnątrz. To powoduje, że cieszymy się, że dziś tak dobrze mówi się o Klubie, o wszystkich jego działach, a jest to dla nas bardzo ważne.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.