Marcin Lijewski najlepszym trenerem Zabrza! Trójkolorowi wśród najlepszych sportowców Zabrza!

Autor
Zaktualizowany: 12 stycznia, 2020

Trener Marcin Lijewski głosami zabrzańskich kibiców został wytypowany jako najlepszy trener Zabrza! Aż trzech zawodników Górnika znalazło się w pierwszej dziesiątce!

Choć zabrzan trenuje zaledwie od pół roku, to już dzięki fantastycznej postawie swoich podopiecznych zasłużył na tytuł najlepszego trenera Zabrza! W sobotni wieczór na tradycyjnym Balu Sportowca trofeum z pierwszym miejscem trafiło w ręce Marcina Lijewskiego, co może być tylko dobrym prognostykiem na dalszą część rozgrywek!

Wyróżnienia trafiły także do zawodników NMC Górnika Zabrze! Marek Daćko został trzecim najpopularniejszym zawodnikiem! Martin Galia uplasował się na piątej pozycji, a Sasza Buszkow na siódmej! Nasz bramkarz jako jedyny ze zgromadzonych nie mógł odebrać trofeum osobiście, lecz pozdrowił zgromadzonych kibiców z nagrania wysłanego wprost ze zgrupowania czeskiej kadry.

Przypomnijmy, że w ostatniej dekadzie tylko dwukrotnie zawodnik zabrzańskiej drużyny piłki ręcznej wspiął się na najwyższy stopień tego popularnego plebiscytu. Za pierwszym razem był to rozgrywający NMC Powen Zabrze Michał Szolc w 2010 roku (za 2009). W 2017 roku (za 2016) tytuł trafił do Marka Daćki.

1 Komentarz

  1. swój

    13 stycznia 2020 at 10:20

    Wartość takiego wyróżnienia jest raczej symboliczna ale przyjemna…W ubiegłym roku wyróżnionym został były trener Górnika- ten z brodą chyba Trietiak się zwał.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.