Marka Cuna z NMC Górnikiem Zabrze na kolejne dwa lata!

Autor
Zaktualizowany: Czerwiec 8, 2018

Marka CUNA, która wspiera NMC Górnika Zabrze już od trzech lat, pozostanie z nami na co najmniej dwa kolejne sezony! W tym tygodniu podpisano umowę, która będzie obowiązywać do czerwca 2020 roku.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie władz i zawodników NMC Górnika Zabrze, dzięki któremu razem budujemy silną pozycję na parkietach szczypiornistów na najwyższym poziomie – mówi Mateusz Probola, prezes spółki CDG Pro, właściciel marki CUNA. – Staramy się dostosować do niejednokrotnie nietypowych potrzeb tej wymagającej dyscypliny, ale dzięki świetnej współpracy jest to coraz łatwiejsze i  przynosi coraz lepsze efekty. Tym bardziej, że współpraca z przedstawicielami klubu zawsze jest wyjątkowo życzliwa i przebiega w miłej atmosferze.

Jak dodaje, CUNA wciąż wprowadza nowe rozwiązania i materiały. Choć jak zweryfikowało boisko aktualnie zastosowane materiały są jednymi z najsolidniejszych w polskiej lidze, bezproblemowo znosząc trudy ligi.

To jeden z podstawowych argumentów, który przemawiał za przedłużaniem współpracy, bo materiały dostarczane przez markę CUNA są wyśmienite – mówi Bogdan Kmiecik, prezes NMC Górnika Zabrze. – CUNA jest też partnerem, na którego zawsze można liczyć, który wkłada ogrom serca w pracę i ciągle pomaga nam się rozwijać. Nie było nawet cienia wątpliwości nad przedłużaniem umowy, tym bardziej, że bez wątpienia obie strony tego chciały.

Jak będą wyglądać stroje zawodników w przyszłym sezonie? – Pierwsze koncepcje już są, ale szerzej rozmawiać o tym będziemy mogli pod koniec czerwca, kiedy zostaną zaakceptowane – podsumowuje Mateusz Probola.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CLOSE
CLOSE