Medalowe Gadżety wciąż w sprzedaży!

Autor
Zaktualizowany: 28 lipca, 2020

Wciąż w sprzedaży mamy Medalowe Gadżety, czyli serię koszulek i pamiątek upamiętniających zdobycie brązowego medalu przez NMC Górnika Zabrze w sezonie 2019/2020!

Bezpośrednio w sprzedaży w sekretariacie (a także wysyłkowo) dostępne są dwa rodzaje koszulek!

Koszulka CUNA Brązowy Medalista

Limitowana wersja koszulki upamiętniającej zdobycie medalu w sezonie 2019/2020! Koszulka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, takiego samego, jak stroje zawodników. Nadrukowano na nią okolicznościową grafikę! Nadruki pojawiły się również na rękawach (logotypy rozgrywek i Miasta ZabrZe), a także pod karkiem – nazwa drużyny.

Koszulki dostępne są już w sprzedaży w sekretariacie klubu w pełnej gamie rozmiarów – od S do XXXL (koszulki męskie) oraz od XS do XXL (koszulki damskie). Dostępne są także rozmiary dziecięce!

Ceny: koszulka dla dorosłych – 89 zł, koszulka dziecięca – 69 zł.

Sprzedaż tylko do 31 sierpnia!

Koszulka K1 Brązowy Medalista

Limitowana wersja koszulki poliestrowej upamiętniającej zdobycie medalu w sezonie 2019/2020! Koszulka wykonana z wysokiej jakości oddychającego poliestru i pokryta okolicznościowym nadrukiem, a także logotypami PGNiG Superligi i Miasta Zabrze na rękawach. 

Koszulki dostępne są już w sprzedaży w sekretariacie klubu w pełnej gamie rozmiarów – od S do XXL (koszulki męskie) oraz od S do XXL (koszulki damskie). Dostępne są także rozmiary dziecięce!

Ceny: koszulka dla dorosłych – 49 zł, koszulka dziecięca – 39 zł.

Sprzedaż tylko do 31 sierpnia!

 

Dodatkowo na stronie naszego partnera, firmy K1 Sport (www.K1sport.pl – KLIK) dostępny jest szeroki zestaw innych gadżetów! Można nabyć koszulkę bawełnianą w cenie 35,00 zł, okolicznościowy kubek w cenie 20,00 zł, magnesy na lodówkę w cenie 8.00 zł, plecak sportowy za 45.00 zł, podkładkę pod mysz za 19,00 zł, poduszki za 29,00 zł, sportowy portfel za 39,00 zł oraz okolicznościowy zegar za 39,00 zł! Na wszystkich materiałach naniesiono logotyp upamiętniający niewątpliwy sukces sportowy, jaki udało się osiągnąć NMC Górnikowi Zabrze w sezonie 2019/2020!

Wszystkie gadżety dostępne są u naszego partnera na stronie: www.K1sport.pl – KLIK!

Przypominamy także o dostępnie do serii pozostałych gadżetów, które również można nabyć na stronie www.KupBilet.pl – KLIK.

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z sekretariatem (tel./fax: +48 664-099-466, e-mail: sekretariat@handballzabrze.pl). Uwaga! Możliwa jest wysyłka koszulek w cenie 16,00 zł! 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.