Nasz partner świętuje roczek!

Autor
Zaktualizowany: 6 listopada, 2019

Śląską tradycją jest wyjątkowe świętowanie pierwszych urodzin! Dlatego tym serdeczniej składamy uroczyste życzenia naszego partnerowi, klubowi ReShape Fitness z okazji ich jubileuszu!

ReShape to jeden z najnowocześniejszych klubów tego rodzaju w Europie Środkowo-Wschodniej. Na powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych znaleźć można cały szereg wyjątkowo nowoczesnego sprzętu fitness, między innymi jedyny w Polsce kort do interaktywnego iSquasha, bieżnię Alter G opracowaną przez NASA, świetną część spa. To też doskonała społeczność, która razem buduje pojęcie o zdrowiu i dobrej formie.

Urodziny ReShape będą aż czterodniowe i rozpoczną się w najbliższy czwartek (7 listopada). Potrwają do niedzieli! Zaproszono na nie pięć niezwykłych osobowości: dziennikarzy i podróżników Martynę Wojciechowską i Przemka Kossakowskiego, znanego celebrytę Oliwiera Janiaka, aktora i prezentera Jakuba Wesołowskiego, a także byłego kolarza, a teraz organizatora Tour de Pologne, Czesława Langa.

Dobór gości jest nieprzypadkowy, bo w trakcie urodzin zbierane będą fundusze na Poczekalnię Onkologiczną, czyli organizację wspieraną przez zaproszone gwiazdy.

Przygotowano również szereg dodatkowych atrakcji: pierwsze mistrzostwa świata w biegu 48-godzinnym na bieżni, maraton rowerowy z Czesławem Langiem, zawody w wyciskaniu i trening z gwiazdami.

Serdecznie zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.