– O punkty w Legionowie łatwo nie będzie – mówi Rafał Gliński

Autor
Zaktualizowany: Listopad 7, 2017

Więcej punktów w ostatnich meczach chyba się nie dało zdobyć.

Teoretycznie się dało, choć z Vive… trzeba zagrać perfekcyjnie, żeby nawiązać walkę. A tam nie zagraliśmy tak nawet w połowie i przegraliśmy trzynastoma bramkami. W innych spotkaniach zdobyliśmy komplet punktów, co nas na pewno cieszy. Ale wiemy, że potrafimy grać lepiej i w niektórych spotkaniach nie pokazaliśmy tego, co chociażby na początku spotkania. Jak to mówi trener, nasze rezerwy w grze jeszcze są i musimy dążyć do ich odkopania.

Sezon dopiero się rozkręca, a tu już ponad trzy tygodnie przerwy. Pamiętasz taką sytuację wcześniej?

Nie, nie pamiętam. A kiedy dowiedzieliśmy się, że jednak nie zagramy jeszcze w Pucharze Polski, to tym bardziej jesteśmy zdziwieni. Ale nic, wszyscy mamy jednakowe warunki. Jednym służyć to będzie na doszlifowanie gry, innym na poszukanie formy, a jeszcze innym – na wyzdrowienie. My patrzymy na siebie. Trener miał przemyślany plan. W pierwszych dwóch tygodniach pracowaliśmy ciężej, a to zaprocentuje w meczach ligowych. Przygotowujemy się i patrzymy w przyszłość z optymizmem.

Teraz waszym rywalem będzie Legionowo, a tam mecze bywały trudne…

Dwa ostatnie wyjazdy były bardzo emocjonujące i wyrównane. Były to naprawdę ciężkie pojedynki. Nie możemy zlekceważyć rywala. Na głębszą analizę jest czas teraz, bo każdy z nas się nastawia na pojedynek w Legionowie. To będzie pierwszy mecz o punkty po przerwie, więc chcemy udowodnić, że nasze punkty i pozycja w tabeli to nie przypadek. Chcemy udowodnić, że zasługujemy na te punkty, choć nie będzie o nie łatwo.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.