Oferta pracy NMC

Chcesz być częścią rodziny NMC ?

Jeżeli TAK, to wyślij do nas swoje CV na adres rekrutacja@nmc.pl lub zadzwoń pod numer 506-450-203 Sponsor Klubu, firma NMC Polska poszukuje do nowo budowanej fabryki Kobiet oraz Mężczyzn na stanowiska produkcyjne i magazynowe !!!

Zadania:

Obsługa maszyn – bieżąca obsługa – ustawianie parametrów
Pakowanie, sortowanie wyprodukowanych elementów
Dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów
Obsługa i prace magazynowe
Praca na terenie zabrzańskiej strefy ekonomicznej !

Wymagania:

Wykształcenie min. zawodowe
Duża chęć i motywacja do pracy
Sumienność i rzetelność
Zdolności techniczne
Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego nauczysz się u Nas !

Oferta:

Stałe i stabilne zatrudnienie
Umowa o pracę
Bardzo duże możliwości rozwoju
Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
System szkoleń
Darmowe bilety na mecze NMC Górnik Zabrze !

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.