Oferta pracy

W związku z kolejnymi ambitni wyzwaniami, zarząd klubu poszukuje zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

MANAGER DS. MARKETINGU

Najważniejsze obowiązki:

  • odpowiedzialność za strategię marketingową – opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej zgodnie z kierunkiem rozwoju klubu,
  • podejmowanie działań promocyjnych,
  • pozyskiwanie sponsorów indywidualnych i firm,
  • podejmowanie działań PR i kontakty w mediami,
  • współpraca z władzami miasta Zabrze,
  • udział w organizacji imprez sportowych,
  • dbałość o pozytywny wizerunek klubu,
  • analiza skuteczności działań promocyjnych i optymalizacja ich kosztów,
  • przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu działań marketingowych, promocyjnych oraz pozyskiwaniu sponsorów,
  • wiedza z zakresu aktualnych rozwiązań i narzędzi marketingowych,
  • znajomość dyscypliny i problematyki piłki ręcznej,
  • kreatywność,
  • samodzielność,
  • zdolności interpersonalne,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie + prowizję
  • ciekawą i fascynującą pracę w utytułowanym klubie piłki ręcznej,
  • możliwość planowania i kreowania strategii marketingowej klubu,
  • przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na maila: praca@handballzabrze.pl