Oferta pracy

Jesteśmy czołowym klubem piłki ręcznej w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

Stażysta w dziale marketingu i sprzedaży

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska:

  • wsparcie i obsługa klientów (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • dbanie o wysoką jakość obsługi i skuteczną komunikację
  • odpowiadanie na zapytania i informowanie o ofercie
  • prace administracyjno-biurowe
  • wprowadzanie umów do bazy klientów
  • stałą opiekę nad bieżącymi klientami
  • obsługa dnia meczowego

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • łatwość uczenia się
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dokładność , rzetelność, dyplomacja
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na staż a następnie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres sekretariat@handballzabrze.pl.z dopiskiem – Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A” moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 Poz. 883).