Ostatnia szansa na tańsze bilety na meczu Pucharu EHF!

Autor
Zaktualizowany: 4 października, 2019

Miło nam poinformować, że wciąż trwa internetowa sprzedaż biletów na wielki powrót NMC Górnika Zabrze do rozgrywek w ramach Pucharu EHF! Przypomnijmy, że z Izrealczykami zagramy już w najbliższą sobotę, 5 października, o godz. 18.00! 

Bilety na spotkania można nabyć w sekretariacie klubu, a także przez internet na portalu www.kupbilet.pl, do czego gorąco zachęcamy.

Wejściówki na spotkanie  przeciw Maccabi Rishon Lezion można nabyć TUTAJ.

Jednocześnie przypominamy, że na mecze Pucharu EHF nie obowiązują zwykłe karnety. Te jednak gwarantują 50% rabatu na zakup biletów! Zakup jest możliwy jedynie w sekretariacie klubu lub w kasie przed meczem. Karnety VIP premiowane są jak na każdym innym spotkaniu.

Bilety EHF na spotkania w ramach Pucharu EHF:

  • 30 zł – normalny
  • 25 zł – ulgowy (dla starszej młodzieży uczącej się i studentów, a także emerytów i rencistów)
  • 20 zł – ulgowy (dla młodzieży szkolnej do 18 lat)
  • 70 zł – rodzinny 2+1 (dwie osoby dorosłe plus dziecko do 18 lat) 
  • 80 zł – rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe plus dwójka dzieci do 18 lat) 
  • 5 zł – dzieci do lat 7

UWAGA: na mecze Pucharu EHF nie obowiązują zwykłe karnety. Ich posiadacze otrzymują 50% zniżki na zakup biletów. Posiadacze karnetów VIP wchodzą bez dodatkowych opłat. 

UWAGA: Cena biletów w kasie klubu w przedsprzedaży o 3 złote wyższa. W dzień meczowy bilety będą również w sprzedaży w serwisie: kupbilet.pl do godziny przed spotkaniem. Później wejściówki dostępne tylko w kasie klubu, w cenie o 6 zł wyższej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.