Paweł Kazimier górniczym mistrzem Handball ’21!

Autor
Zaktualizowany: 24 lutego, 2021

W listopadzie premierę miała gra komputerowa Handball ’21, w której po raz pierwszy w historii znalazło się miejsce dla PGNiG Superligi! To dopiero druga gra, w której pojawiła się polska liga – obok PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Superliga Sp. z o.o. sprzedała prawa licencyjne do rozgrywek firmie Nacon, dzięki czemu w najlepszym na świecie symulatorze piłki ręcznej znajdzie się PGNiG Superliga wraz z herbami wszystkich zespołów, strojami i nazwiskami zawodników. W grze zostaną wyeksponowani również sponsorzy ligi i klubów, a mecze rozgrywane będą, odtworzoną w świecie wirtualnym, oficjalną piłką Superligi – Select Ultimate. Gra została wydana na platformy Xbox One, Playstation 4 i PC.

Nic więc dziwnego, że zorganizowaliśmy rozgrywki wewnątrzklubowe, które miały wyłonić najlepszego wirtualnego zawodnika wśród prawdziwych graczy Górnika!

Wyłoniona ósemka została rozlosowana w pary, a gra toczyła się do jednego zwycięstwa. Wygrany awansował do kolejnej rozgrywki. A tam w finale zmierzył się Krzysztof Łyżwa i Paweł Kazimier. Po trudnym i wyrównanym meczu to w końcu „Kaziu” został oficjalnie Górniczym Mistrzem Handball ’21 i powoli przygotowuje się do ligowych rozgrywek!

Zapraszamy do relacji wideo z turnieju.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.