PGNiG Superliga z oficjalnym butem

Autor
Zaktualizowany: 10 września, 2019

Od sezonu 2019/2020 PGNiG Superliga będzie miała oficjalny but rozgrywek. To efekt współpracy spółki zarządzającej rozgrywkami szczypiornistów z marką hummel. Dedykowane rozgrywkom obuwie Aerocharge Engineered STZ to topowy model duńskiej marki, stworzonym specjalnie dla piłkarzy ręcznych.

– Współpraca z PGNiG Superligą wkracza na zupełnie nowy poziom – mówi Nikodem Pałasz, Country Manager Poland – po raz pierwszy postanowiliśmy dedykować model obuwia najwyższej klasie rozgrywek piłki ręcznej. Cieszymy się, że dzięki współpracy z PGNiG Superligą będziemy mogli promować wysokiej jakości obuwie marki hummel, a każdy gracz będzie mieć dostęp do specjalnej oferty cenowej hummela.

W butach Aerocharge Engineered STZ wykorzystano technologię Twin Heel Control, która zapewnia stabilizację stopy, doskonałą przyczepność i dynamiczne odbicie. Buty mają elastyczną, oddychającą, dzianinową cholewkę, zapewniającą optymalną ochronę stopy. Charakteryzują się wyjątkowo lekką podeszwą Aerocharge gwarantującą energiczny start w każdej sytuacji. Aerocharge Engineered STZ jest stworzony dla dynamicznych graczy, nie bojących się twardej walki, z pasją walczących o każdy centymetr boiska. 

Obuwie rozgrywek promować będą ambasadorzy marki hummel, którymi są najlepsi polscy szczypiorniści – Arkadiusz Moryto i Michał Daszek. Planowane jest również prowadzenie wspólnych akcji marketingowych i charytatywnych skierowanych do  dzieci  z Płocka i Kielc.

Motto hummela brzmi „Zmieniamy świat przez sport” i wielu polskich czołowych zawodników się z nim identyfikuje. Święta Wojna Płocka z Kielcami? Może na boisku, ale poza nim staramy się łamać stereotypy – mówi Michał Daszek, zawodnik Wisły Płock.

Handball łączy, a nie dzieli – dodaje Arkadiusz Moryto, jeden z liderów PGE Vive Kielce. Jeżeli wspólnie możemy zrobić coś dobrego dla dzieci, to razem z Michałem wchodzimy w to bez wahania.

Już wkrótce hummel przedstawi więcej szczegółów dotyczących akcji promocyjnych obuwia Aerocharge Engineered STZ.

hummel to duńska marka, założona w 1923 roku, znana jest z produkcji innowacyjnej i wytrzymałej odzieży, a także obuwia i akcesoriów. Marka obecna jest w Polsce w wielu dyscyplinach, w tym w piłce ręcznej, piłce nożnej, koszykówce, tenisie, pięcioboju nowoczesnym a nawet w futbolu amerykańskim. Dla Hummela sport to coś więcej niż tylko aktywność fizyczna. To międzynarodowy język, który burzy podziały polityczne, rasowe, kulturalne i religijne. Dlatego motto marki jest niezmienne od lat i brzmi „Zmieniamy świat przez sport”.

Superliga sp. z o.o. jest spółką zarządzającą najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej mężczyzn i kobiet w Polsce – PGNiG Superligą, odpowiadającą za prowadzenie rozgrywek, sprzedaż praw medialnych i scentralizowanych praw marketingowych.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.