Poznaj nasze tegoroczne stroje meczowe przygotowane przez markę CUNA!

Autor
Zaktualizowany: 6 września, 2019

Kolejny sezon przed nami, a wraz w niego wchodzimy ramię w ramię z marką CUNA, która przygotowała po raz kolejny fantastyczne komplety meczowe!

Jak już dostrzec mogli najwierniejsi kibice, w tym sezonie Trójkolorowi wystąpią w kompletach o zupełnie nowych kolorach. Pierwszy to czerwona koszulka z prostym układem logotypów oraz białe spodenki. Drugi komplet składa się z niebieskiej koszulki i czerwonych spodenek. Oczywiście w przypadku konieczności związanej z dostosowaniem się do barw rywala, spodenki można łączyć również z drugą koszulką. Bramkarze wyposażeni są w koszulki z długim rękawem: czarne oraz zielonkawe. 

Jak zwykle CUNA przygotowała stroje z najwyższej jakości materiałów, które nie tylko są wyjątkowo odporne na trudy szczypiorniaka, ale również mają działanie bakteriobójcze. Nie mówiąc już o fantastycznych możliwościach odprowadzaniu potu i umożliwieniu oddychania skórze!

Jednocześnie przypominamy, że za pośrednictwem klubu można nabyć zarówno oryginalną koszulkę, jak i jej replikę! Serdecznie zachęcamy!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.