Poznajemy nowych zawodników: Patryk Gregułowski

Autor
Zaktualizowany: 22 sierpnia, 2019

Patryk Gregułowski był jednym z najwcześniej zapowiedzianych wzmocnień NMC Górnika Zabrze przed sezonem 2019/2020, bo ogłoszonym już w marcu 2018 roku. 20-letni zawodnik doznał jednak poważnego urazu w barwach Siódemki Miedzi Legnica i na debiut w trójkolorowych barwach będzie musiał jednak poczekać.

Jak odebrał zmianę barw klubowych sam lewy rozgrywający? – NMC Górnik Zabrze to zdecydowanie lepszy klub i już teraz widzę, że poprzeczka postawiona jest naprawdę wysoko – mówi młody zawodnik. Kiedy jednak będzie w stanie podjąć się jej przeskoczenia? – Do gry powinienem wrócić pod koniec listopada, może na początku grudnia  – mówi.

Już teraz jednak indywidualnie pracuje na boku hali i podgląda kolegów w trakcie zagrywek. Specjalną uwagę poświęca mu trener Marcin Lijewski, znany z pracy z młodymi zawodnikami. – Na razie współpraca z trenerem i kolegami układa się naprawdę dobrze – krótko podsumowuje “Greguła”. Tym bardziej, że: – Do tej pory Górnika oglądałem w telewizji i zdarzało mi się podjechać do Lubina na mecze – mówi. A teraz jest już w środku i może się przygotować do startu w lidze. 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.