Prezentacja NMC Górnika Zabrze już 24 sierpnia!

Autor
Zaktualizowany: 9 sierpnia, 2019

Serdecznie zapraszamy kibiców, sponsorów, sympatyków klubu i przedstawicieli mediów na prezentację NMC Górnika Zabrze, która odbędzie się już 24 sierpnia!

Tego dnia zakończy się również turniej, który rozegrany zostanie w Zabrzu na finał przygotowań do sezonu 2019/2020. Punktualnie o godz. 13.30 wszyscy zainteresowani będą mogli spotkać się z zawodnikami Trójkolorowych w Łaźni Łańcuszkowej (Zabrze, ul. Wolności 408). Po oficjalnej prezentacji zawodników i sztabu, kibice będą mieli możliwość porozmawiania z Górnikami oraz zrobienia sobie wspólnej fotografii. Przewiduje się również czas dla mediów, w którym do dyspozycji będą wszyscy zawodnicy i członkowie sztabu.

Przedstawicieli mediów ze względów organizacyjnych prosimy już dziś o złożenie wniosków akredytacyjnych na prezentację NMC Górnika Zabrze. Prosimy o wysłanie ich za pośrednictwem platformy Accredito.com.

Po prezentacji NMC Górnika Zabrze będzie możliwość spotkania się z zawodnikami również w Parku 12C, gdzie Muzeum Górnictwa Węglowego organizuje imprezę Summer Sport Party.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.