Proces akredytacyjny na spotkanie Górnik Zabrze – Łomża Vive Kielce

Autor
Zaktualizowany: 16 września, 2020

Uprzejmie informujemy przedstawicieli mediów o rozpoczęciu procesu akredytacyjnego na spotkanie Górnik Zabrze – Łomża Vive Kielce, które odbędzie się w najbliższą sobotę  o godz. 13.15.

Wnioski akredytacyjne prosimy o składanie drogą e-mailową na adres franzke@handballzabrze.pl. E-mail winien zostać zatytułowany „GÓRNIK – VIVE – akredytacja”, a w jego treści prosimy o zawarcie imienia i nazwiska, reprezentowanej redakcji, numeru kontaktowego oraz typu akredytacji (PRASA/RADIO/FOTO/TV).

Jednocześnie informujemy, że liczba akredytacji jest ograniczona ze względu na pandemię koronawirusa. W związku z tym przyznanie akredytacji będzie każdorazowo potwierdzane e-mailem po zakończeniu procesu, czyli do piątku (18 września), godz. 12.00.

Uwaga! Niestety w związku z zagrożeniem koronawirusem, niemożliwe będzie przeprowadzenie rozmów pomeczowych bezpośrednio po spotkaniu oraz nie odbędzie się konferencja prasowa. Rozmowy mogą być prowadzone na zewnątrz hali z wychodzącymi zawodnikami i członkami sztabu. Będziemy starali się koordynować możliwość spotkań jak najprędzej po meczu.

Jednocześnie przypominamy o konieczności podpisania oświadczenia o stanie zdrowia przed meczem, przy odbiorze akredytacji; zachowaniu dystansu społecznego; pracę w masce lub przyłbicy przed, w trakcie i po spotkaniu; a także dezynfekcji rąk przy wejściu na halę.

Jednocześnie informujemy, że fotografowie pracować mogą jedynie z poziomu „strefy brudnej” oznaczonej na hali czerwoną linią.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.