Promus Ruda Śląska

 

promus ruda śląska Promus Ruda Śląska sp. z o.o.
ul. Gen. Hallera 18a
Ruda Śląska
tel.: +48 (32) 34 20 600
fax.:+48 (32) 34 20 602
info@promus.com.pl
www.promus.com.pl/

 

Nasza spółka powstała w 1991 roku.  Przez ponad 25 lat obecności na rynku wypracowaliśmy pozycję lidera stając się jednym z najbardziej doświadczonych polskich przedsiębiorstw zajmujących się produkcją konstrukcji stalowych oraz budową hal przemysłowych. 

„Łączymy wszystkie elementy” – tym dokładnie się zajmujemy.

Od początku stawiamy na kompleksową obsługę inwestycji – od projektowania i produkcji po budowę i montaż. Takie podejście pozwala na redukcję kosztów po stronie inwestora oraz terminowe zakończenie nawet największych projektów. Wśród inwestycji zrealizowanych przez naszą firmę na terenie Polski są obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, handlowo-usługowe oraz związane z ochroną środowiska. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas realizowania tych przedsięwzięć, a także znajomość specyfikacji różnych typów obiektów stanowi dla naszych klientów gwarancję rzetelnej i terminowej realizacji najbardziej skomplikowanych technicznie i logistycznie inwestycji.

Naszą siła jest nie tylko technologia i know-how, ale przede wszystkim ludzie, nasi pracownicy- zgrany zespół wykwalifikowanych inżynierów i techników z wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie realizacji inwestycji: od biura projektowego, poprzez wytwórnię konstrukcji stalowych na ekipach budowlanych skończywszy.