Puchar EHF: zapisy na wyjazd do Magdeburga tylko do 12 listopada! Trwa sprzedaż biletów na mecz!

Autor
Zaktualizowany: 5 listopada, 2019

W trzeciej rundzie eliminacji Pucharu EHF NMC Górnik Zabrze zmierzy się z bundesligowym SC Magdeburg! Przypominamy o sprzedaży biletów na to wyjątkowe spotkanie, ale również zapisach na wyjazd! 

Przypomnijmy, że mecz domowy odbędzie się 16 listopada o godz. 16.30 w Hali Pogoni. Rewanż w Magdeburgu planowany jest na 24 listopada, o godz. 16.00. 

Wciąż trwa sprzedaż otwarta biletów na domowego spotkanie. Odbywa się w sekretariacie klubu oraz na portalu KupBilet.pl.

Ceny biletów na mecz Pucharu EHF:
35 zł – normalny
30 zł – ulgowy (dla starszej młodzieży uczącej się i studentów, a także emerytów i rencistów)
25 zł – ulgowy (dla młodzieży szkolnej do 18 lat)
85 zł – rodzinny 2+1 (dwie osoby dorosłe plus dziecko do 18 lat)
100 zł – rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe plus dwójka dzieci do 18 lat)
12 zł – Dzieci do lat 7

Trwają również1 zapisy na wyjazd na spotkanie w Magdeburgu.  Zainteresowani kibice są proszeni o dostarczenie do sekretariatu swoich danych. Odbiór biletów i płatność za niego nastąpi przed meczem, już w Niemczech, w cenie 12 euro za jedną wejściówkę. Osoby, które zarezerwują bilet, ale nie dojadą na magdeburską halę, będą jednak zobowiązane do pokrycia kosztu biletów w sekretariacie. Dlatego prosimy o rozważne zapisy.

Dodatkowo organizowany jest przejazd i powrót do Zabrza autokarem. Całkowity koszt przejazdu w obie strony to 130,00 złotych płatne w klubie. Aktualnie obowiązuje limit 49 miejsc.

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem i wspieraniem Trójkolorowych w tym wyjątkowym spotkaniu!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.