Rezerwacja karnetów wciąż trwa!

Autor
Zaktualizowany: 5 sierpnia, 2019

Przypominamy, że wciąż trwa rezerwacja karnetów na sezon 2019/2020! Zapisy przyjmowane są w sekretariacie klubu! 

Karnety w zbliżającym się sezonie będą uprawniać do wejścia na wszystkie mecze rundy zasadniczej PGNiG Superligi, spotkania rundy finałowej oraz wszystkie mecze Pucharu Polski.

Karnet to nie tylko zysk w postaci tańszych wejściówek na mecze PGNiG Superligi, Pucharu Polski oraz Pucharu EHF. To również zniżki u naszych wybranych partnerów oraz pewne miejsce na najbardziej prestiżowych spotkaniach w sezonie. 

Cenę karnetów ustalono na poziomie 300,00 zł. Po raz kolejny w ofercie pojawiają się również karnety ulgowe dla studentów, emerytów i rencistów. Ich cena to 220,00 zł. Dostępne są także karnety dla dzieci w cenie 160,00 zł.

Dostępne są również karnety VIP. Pozwalają one na wejście na wszystkie mecze zespołu, ale również upoważniają do wejścia do strefy VIP, zapewnia specjalne miejsce na trybunie oraz poczęstunek w przerwie i po meczu. Szczegóły dotyczące ceny karnetów VIP są dostępne w sekretariacie klubu.

Zamówienia na karnety można składać w sekretariacie klubu (hala „Pogoń”, ul. Wolności 406) od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 16.

W związku z licznymi zapytaniami kibiców, zarząd klubu wprowadza możliwość zakupu karnetu w systemie ratalnym. Pierwsza rata powinna zostać uiszczona w dniu zamówienia karnetu. Wynosi połowę wartości. Druga rata wniesiona powinna być do końca listopada.

Szczegóły w sekretariacie klubu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.