Świąteczna paczka dotarła do zabrzańskiego domu dziecka!

Autor
Zaktualizowany: 22 grudnia, 2017

Od początku grudnia trwała akcja zbiórki darów dla podopiecznych zabrzańskiego domu dziecka. Dziś (22 grudni) zebrane dary dotarły do placówki ku zdziwieniu i radości pracowników i przede wszystkim dzieciaków.

Zbiórkę koordynowali kibice NMC Górnika Zabrze, a zwłaszcza Justyna i Marcin Kułakowscy, którzy nie tylko przyczynili się do mobilizacji kibiców i zawodników, ale również porozumiewali się z szeregiem sponsorów. To im więc należą się największe podziękowania za wkład w działania. Ale również i pozostałym kibicom, którzy dorzucili swoją cegiełkę.

Podobne ukłony należą się prezesowi, pracownikom i zawodnikom NMC Górnika Zabrze, którzy również ochoczo wsparli akcję.

Osobne ukłony należą się szeregowi sponsorów z dwoma na czele. Przede wszystkim składamy ogromne ukłony właścicielowi i pracownikom Inter Car II Zabrze, salon Mecedes-Benz za ogromne wsparcie finansowe zbiórki. Druga firma godna najwyższych pochwał to górniczy partner techniczny, marka Cuna, która ochoczo dorzuciła szereg ubrań dla dzieciaków.

Osobne wyrazy szacunku należą się licytantom koszulki i piłki, czyli Nails Company i panu Adamowi. Pan Adam przekazał nawet więcej środków niż te wylicytowane!

Wreszcie dziękujemy uczestnikom i organizatorom Rajdu Renifera, czyli członkom i miłośnikom Zabrzańskiego Stowarzyszenia Miłośników Motoryzacji, którzy również dorzucili się do akcji.

Zebraliśmy ogromne zapasy słodyczy, sporo materiałów szkolnych i środków czystości. Wreszcie z zebranych środków wyposażyliśmy dom dziecka w sporo sprzętu sportowego z zestawami narciarskimi i zestawem do unihokeja na czele. 

Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia za rok!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.