Trening z Mistrzem wraca! Łukasz Gogola i Aleksandr Buszkow przygotowują aż dwa spotkania!

Autor
Zaktualizowany: 28 maja, 2020

Po przerwie związanej z zagrożeniem epidemicznym wraca Trening z Mistrzem! I to w podwójnej odsłonie!

Planowane są bowiem aż dwa treningi. Pierwszy, 2 czerwca 2020 roku o godz. 17 (oczywiście w Hali Pogoni) poprowadzi Aleksandr Buszkow. Sasza to leworęczny skrzydłowy, który barw Górnika broni od ponad 10 lat! Jest też aktualnie jednym z najbardziej doświadczonych zawodników Trójkolorowych. 

Dzień później zajęcia poprowadzi Łukasz Gogola. To młody i perspektywiczny zawodnik Trójkolorowych, który gra na pozycji rozgrywającego. Zajęcia z nim odbędą się 3 czerwca również o godz. 17.

Co ważne, od kolejnego roku szkolnego w XII Liceum Ogólnokształcącym działającym w ramach Zespołu Szkół Sportowych powstanie klasa sportowa o profilu piłki ręcznej. Uczniowie tej klasy będą jednocześnie zawodnikami SPRu Górnika Zabrze.

Uczestnicy zajęć muszą pojawić się z rodzicami lub opiekunami prawnymi. Muszą też być przebrani w stroje sportowe, wszak ze względu na zagrożenie epidemiczne nie ma możliwości skorzystania z szatni. endarny zawodnik i ceniony szkoleniowiec Arkadiusz Kowalski. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.