Trójkolorowi przygotowują się do rozgrywek!

Autor
Zaktualizowany: 19 sierpnia, 2021

W obliczu obiektywów kamer i aparatów Trójkolorowi przeprowadzili kolejny trening, tym razem dostępny dla mediów. Zainteresowani mogli zapoznać się z przebiegiem popołudniowej jednostki treningowej, a także podejrzeć w jaki sposób Górnik będzie prezentował się w najbliższych rozgrywkach.

Była to też okazja do kilku pytań w związku ze zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi, a przede wszystkim rozmów na temat ogromnych zmian w składzie zespołu. –  Jak widzicie, zespół jest w zasadzie nowy. Ale to nie oznacza słaby – komentował zmiany w składzie Marcin Lijewski, trener Górnika Zabrze. –  Wielu dziennikarzy pyta mnie jak sobie poradzimy? Na pewno nie będzie łatwo, bo wiele zespołów ma sporo ambicji, ale cele mamy wysokie i zrobimy wszystko, by je zrealizować.

Wtórował mu nowy kapitan Górnika, Bartłomiej Bis: – Myślę, że zdołaliśmy się ze sobą zgrać i teraz w rozgrywkach to zaprocentuje. Niejedna drużyna pokazywała, że to do młodzieży świat należy, więc zrobimy wszystko, by potwierdzić te słowa.  

Musisz się zalogował, żeby dodać komentarz Login