Trójkolorowi zmierzą się z Chrobrym!

Autor
Zaktualizowany: 8 września, 2021

Superliga nabrała tempa! Trójkolorowi już w najbliższą niedzielę zmierzą się z Chrobrym Głogów w ramach 2. serii spotkań ligowych. I choć to zespół nieco niżej notowany, to ostatnie tygodnie pokazują, że absolutnie nie można go lekceważyć!

Zespół prowadzony przez byłego kapitana Górnika, Witalija Nata, w znaczny sposób się przebudował. Opóściło go aż siedmiu zawodników, w tym Oleksandr Tilte, Adam Babicz, Kamil Sadowski czy Krzysztof Tylutki. Z racji ograniczeń budżetowych głogowianie przeprowadzili spory zaciąg z zaplecza Superligi. I to przyniosło skutek! Wszak na tegoroczną inaugurację głogowianie wygrali z Gwardią Opole aż 32:27, choć to opolanie byli przedstawiani w roli faworyta.

Co więcej, w trakcie letnich przygotowań Głogowianie nie raz pokazywali się z doskonałej strony. Co prawda w finale Memoriału Ryszarda Matuszaka górą byli Trójkolorowi (aż 32:20), ale w innych sparingach zespół z Głogowa nie raz pokazywał się z fantastycznej strony i prezentował imponujące zagrania.

W ostatnich 33 spotkaniach Górnik wygrywał aż 23 razy. 2 razy doszło do remisu, a ośmiokrotnie z kompletem punktów mecz kończył Głogów.

Mecz śledzić będzie można za pośrednictwem platformy Emocje.TV! Serdecznie zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.