Uczcijmy razem Brązowy Medal! Cuna wprowadza limitowane koszulki!

Autor
Zaktualizowany: 14 lipca, 2020

Choć NMC Górnik Zabrze oficjalnie został brązowym medalistą jeszcze w marcu, wciąż oczekujemy na wręczenie nagród planowane tuż przed rozpoczęciem rozgrywek. Tymczasem jednak w przygotowaniach na sezon i do tradycyjnej prezentacji NMC Górnika Zabrze przed sezonem, już dziś zachęcamy Was do zapoznania się z wyjątkową ofertą naszego partnera technicznego, marki Cuna!

Cuna wszak przygotowała limitowaną wersję koszulki upamiętniającej zdobycie medalu w sezonie 2019/2020! Koszulka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, takiego samego, jak stroje zawodników. Nadrukowano na nią okolicznościową grafikę podkreślającą zdobycie medalu! Nadruki pojawiły się również na rękawach (logotypy rozgrywek i partnera), a także pod karkiem – nazwa drużyny.

Koszulki dostępne są już w sprzedaży w sekretariacie klubu w pełnej gamie rozmiarów – od S do XXXL (koszulki męskie) oraz od XS do XXL (koszulki damskie). Dostępne są także rozmiary dziecięce!

Koszulki dostępne są w sprzedaży od dziś, 14 lipca do końca sierpnia. W przypadku wyczerpania się zapasów magazynowych w danym rozmiarze, będą zamawiane na bieżąco.

Ceny: koszulka dla dorosłych – 89 zł, koszulka dziecięca – 69 zł.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z sekretariatem (tel./fax: +48 664-099-466, e-mail: sekretariat@handballzabrze.pl). Uwaga! Możliwa jest wysyłka koszulek w cenie 16,00 zł! 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.