W Pucharze EHF przeciw Maccabi Rishon Lezion!

Autor
Zaktualizowany: 9 września, 2019

Poznaliśmy rywala w Pucharze EHF! W dwumeczu rozegranym w Izraelu Maccabi Rishon Lezion dwukrotnie pokonało Dragunas Kłajpedę.

W pierwszym spotkaniu rozegranym w sobotę Izraelczycy wygrali aż sześcioma trafieniami (34:28). W rewanżu powiększyli sumaryczną przewagę o trzy trafienia, a mecz zakończył się wynikiem 23:20.

Mecze drugiej rundy Pucharu EHF planowo rozegrane mają zostać w weekend 6-7 października (mecz w Zabrzu) oraz 13-14 października (mecz w Rishon Lezion). Byś może jednak oba kluby dojdą do porozumienia i oba spotkania zostaną rozegrane w jeden weekend w wybranym kraju.

Przypomnijmy, że Maccabi to weteran rozgrywek europejskich, który jednak w ostatnich latach kończy je w fazie eliminacji. Do niedawna w składzie można było zauważyć znanego z gry w Vive Kielce Rastko Stojkovicia, który jednak latem zakończył karierę. W zespole można jednak dostrzec inne znane z Polski nazwisko, Ivana Karacicia. To brat młodszego Igora, zawodnika zespołu z Kielc. Maccabi latem pojedynkowało się też w sparingu z Orlenem Wisłą Płock, któremu uległo 18:25.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.