Wielki mecz już w poniedziałek! Poznaj harmonogram!

Autor
Zaktualizowany: 11 stycznia, 2020

Już w poniedziałek punktualnie o godz. 17.00 rozpocznie się wyjątkowe spotkanie, wielki mecz „Trzy kluby – jeden cel!”.  Ekipa NMC Górnika Zabrze rzuciła wyzwanie najlepszym zawodnikom ekstraklasy i najlepszemu klubowi fitness, które rozstrzygnie się na boisku Hali Pogoń. 

Trzy drużyny zmierzą się w dwóch dyscyplinach: w piłce nożnej i w piłce ręcznej. Ale i Ty możesz stać się fragmentem tej historii! Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na wyjątkowy cel charytatywny – Fundację Iskierka!

Dziś poznaliśmy harmonogram imprezy. Szczegóły poniżej:

 

Drużyna NMC Górnika Zabrze udostępnia dwa miejsca w swoim składzie, dzięki czemu wraz z Trójkolorowymi możesz zmierzyć się z Górnikiem Zabrze i drużyną ReShape! Co należy zrobić, by stać się członkiem drużyny? 

To proste! Właśnie rozpoczynamy licytację na rzecz Fundacji Iskierka. Cena wywoławcza to 500,00 zł. Dwa najwyższe wyniki zagwarantują sobie udział w meczu w roli zawodnika! Licytować można na naszym profilu facebookowym (https://www.facebook.com/NMCGornikZabrze/) oraz za pośrednictwem maila franzke@handballzabrze.pl. W tytule prosimy napisać „TRZY KLUBY – JEDEN CEL!”, a w treści podać prosimy kwotę oraz informację o możliwości ujawnienia imienia i nazwiska w podsumowaniu licytacji. Prosimy także o podanie numeru kontaktowego. Wyniki licytacji będą aktualizowane dwa razy dziennie, a sama aukcja zakończy się w niedzielę o godz. 12.00.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.