Wylicytuj koszulkę z autografami Górników i pomóż Natalce!

Autor
Zaktualizowany: 24 listopada, 2021

Górnik Zabrze włączył się w akcję wsparcia Natalki Badury, która choruje na zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Kiedy po 8 miesiącach od narodzin mojej córeczki usłyszałam wyczekiwane “mama”, radość, którą poczułam, była ogromna. Wzruszenie, szczęście… Tyle pozytywnych emocji z jednego słowa! Każdego dnia zauważałam u Natalki coraz większe postępy, jednak wszystko nagle się zatrzymało – mówi mama dziewczynki. – Natalka przestała utrzymywać z nami kontakt wzrokowy i komunikować swoje potrzeby. Szybko traciła zainteresowanie przy wykonywaniu jakiejś czynności. Zaczęły pojawiać się problemy z równowagą. Rozpoczęliśmy żmudną drogę po specjalistach, aby poznać bolesną diagnozę…

Trwa rehabilitacja Natalki. Godziny mijają na spotkaniach z psychologiem, fizjoterapeutą i innymi specjalistami. – Dużym przełomem w rozwoju Natalki były narodziny jej braciszka. Zainteresowanie, które pojawiło się ze strony córki, zaskoczyło zarówno mnie jak i męża. Przyglądała się mu gdy spał, jadła wtedy kiedy on, było jej przykro, gdy płakał. Niestety, Natalka, mimo że w tym roku skończy 6 lat, żyje jak trzylatek. Zgłasza swoje potrzeby i bywa samodzielna, natomiast większość informacji, które chce nam przekazać, określa sylabami lub pokazuje, o co jej chodzi – dodaje mama Natalki.

Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka na dziewczynkę. Jednocześnie trwają licytacje na rzecz dziewczynki, między innymi koszulka z kompletem podpisów zawodnika Górników – TUTAJ. Zapraszamy do wsparcia!

https://www.facebook.com/groups/1210417702773977/permalink/1235978106884603/

Musisz się zalogował, żeby dodać komentarz Login