– W ten wynik włożyliśmy bardzo dużo pracy – mówi Bartłomiej Tomczak

Autor
Zaktualizowany: Styczeń 10, 2018

Od pół roku jesteś kapitanem. Jak czujesz się w tej roli?

Czuję się bardzo dobrze w tej roli. Cieszę się, że za tym idą wyniki. Pozostaje się cieszyć, że też jest aż tak dobra atmosfera.

Jesteś zaskoczony rezultatami zespołu?

Jest to coś powyżej, czego oczekiwaliśmy. Nikt z nas nie spodziewał się aż tak rewelacyjnych wyników. Ale włożyliśmy w to bardzo dużo pracy. Dużo wylaliśmy potu na treningach, sporo analizowaliśmy rywali, często rozmawialiśmy z trenerem. I to wszystko przyniosło efekty. Mieliśmy na pewno trochę szczęścia, procentuje też stałość składu. Ale o takim wyniku mogliśmy chyba tylko marzyć.

Trener faktycznie was odmienił?

Jestem o tym przekonany. Współpraca układa się na wielu płaszczyznach bardzo dobrze. Za tym idzie wynik i atmosfera. Nie zapeszając, jest znakomicie i będziemy robić wszystko, by było tak do końca sezonu.

Przerwę świąteczną spędziłeś raczej aktywnie?

Na początku tak, bo wyjechaliśmy z rodziną zagranicę. Później święta spędziliśmy rodzinnie, a przed startem przygotowań było też pracy nad przyzwyczajeniem się do treningów.

Czyli raczej odpoczynek?

Pierwsze 10-12 dni było odpoczynkiem fizycznym i psychicznym. Bo te pół roku kosztowało wiele sił. A później już brakowało piłki, wysiłku fizycznego i z przyjemnością wróciłem do pracy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.