Z Arką Gdynia już w niedzielę!

Autor
Zaktualizowany: 28 sierpnia, 2018

Choć środowisko handballowe w Polsce o zmianie nazwy gdyńskiego klubu wiedziało od dawna, dziś możemy potwierdzić, że naszym pierwszym rywalem w rozgrywkach ligowych będzie Arka Gdynia! Mecz rozpocznie się o godz. 17 w Hali Pogoni, a my już teraz zapraszamy do zakupu biletów!

Wejściówki na to spotkanie dostępne są już na portalu www.KupBilet.pl, a od wtorku (21 sierpnia) będzie je można również nabyć w sekretariacie.

Przypomnijmy również, że w sprzedaży dostępne są również karnety. Można je zamawiać w sekretariacie. Serdecznie zachęcamy do ich nabycia, bowiem dzięki nim można nie tylko zagwarantować sobie najlepsze miejsca, ale również uczestniczyć w każdym spotkaniu PGNiG Superligi, Pucharu Polski oraz rundy finałowej rozgrywek.

Karnet to nie tylko zysk w postaci tańszych wejściówek na mecze PGNiG Superligi oraz Pucharu Polski. To również zniżki u naszych wybranych partnerów oraz pewne miejsce na najbardziej prestiżowych spotkaniach w sezonie. Co więcej, w tym roku nasza współpraca z portalem www.KupBilet.pl będzie jeszcze ściślejsza. Każdy karnet będzie nosił specjalny numer, który będzie uprawniał do rabatów i zniżek przygotowywanych przez jednego z liderów kolportażu biletów w Polsce!

Cenę karnetów ustalono na poziomie 300,00 zł. Po raz kolejny w ofercie pojawiają się również karnety ulgowe dla studentów, emerytów i rencistów. Ich cena to 220,00 zł. Dostępne są także karnety dla dzieci w cenie 160,00 zł.

 

Cennik
Normalny 20 PLN
Ulgowy 15 PLN
Ulgowy (do 18 lat) 10 PLN
Dziecko (do 7 lat) 1 PLN
Rodzinny (2+1) 45 PLN
Rodzinny (2+2) 50 PLN

1 Komentarz

  1. Pingback: Weekend z piłką ręczną w Zabrzu | UKS "31 Rokitnica" Zabrze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.