Z Kwidzynem na koniec września! Bilety już dostępne!

Autor
Zaktualizowany: Wrzesień 19, 2018

Piątym meczem NMC Górnika Zabrze w tych rozgrywkach będzie spotkanie z MMTSem Kwidzyn, które zaplanowano na 29 września. Mecz odbędzie się w Hali Pogoni i rozpocznie punktualnie o godz. 18.00.

Spotkania z Kwidzynem zawsze dodatkowo mobilizowały Trójkolorowych, bowiem boje z tą drużyną praktycznie zawsze były wyrównane, a wynik często ważył się do ostatniej minuty. W ubiegłym sezonie co prawda Kwidzyn poprzez zamieszanie organizacyjne nieco osłabł, ale w aktualnych rozgrywkach znów wraca na falę. W dotychczasowych meczach kwidzynianie wygrali trzykrotnie – wpierw po rzutach karnych ze Stalą Mielec, tydzień później pokonali dwoma trafieniami Chrobry Głogów, a w miniony weekend pokonali jedną bramką Wybrzeże Gdańsk, wygrywając Derby Pomorza.

W zespole znaleźć można kilka nazwisk do niedawna kojarzonych z Zabrzem. To między innymi ceniony skrzydłowy Andrzej Kryński, wychowanek Pogoni Zabrze i zawodnik Górnika, ale także Robert Orzechowski, który odbudowuje dyspozycję po grze w Azotach Puławy, gdzie przeszedł po dobrej grze w barwach Trójkolorowych. 

Zapraszamy serdecznie do zakupu biletów na mecz już dziś, by zagwarantować sobie najlepsze miejsca na hali. Można je nabyć na portalu KupBilet.pl – KLIK.

 

Bilety na mecze PGNiG Superligi oraz Pucharu Polski:
20 zł – normalny
15 zł – ulgowy (dla starszej młodzieży uczącej się i studentów, a także emerytów i rencistów)
10 zł – ulgowy (dla młodzieży szkolnej do 18 lat)
45 zł – rodzinny 2+1 (dwie osoby dorosłe plus dziecko do 18 lat)
50 zł – rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe plus dwójka dzieci do 18 lat)
1 zł – dzieci do lat 7

UWAGA: W dzień meczowy bilety będą również w sprzedaży w serwisie: kupbilet.pl do godziny przed spotkaniem. Później wejściówki dostępne tylko w kasie klubu, w cenie o 5 zł wyższej.

 

1 Komentarz

  1. Robert

    19 września 2018 at 22:09

    Orzechowski w naszych barwach to było duże nieporozumienie a dobre mecze w jego wykonaniu można było policzyć na palcach jednej ręki.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.