Z PGE Vive Kielce zagramy pod koniec stycznia

Autor
Zaktualizowany: Grudzień 17, 2018

Znamy wstępny termin meczu na szczycie tabeli PGNiG Superligi, który zainauguruje rozgrywki ligowe w 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że mecz odbędzie się 30 stycznia! Bilety dostępne w sprzedaży będą na początku roku.

Pozycja kielczan w tabeli nikogo nie zaskakuje, bowiem Vive regularnie pokonuje wszystkie krajowe zespoły. Górnik jednak przebojem wdarł się na szczyty i od października nieprzerwanie utrzymuje drugą pozycję w lidze. Nic więc dziwnego, że spotkanie elektryzuje wszystkich fanów szczypiorniaka, wszak choć faworyt jest jeden, Trójkolorowych już kilkukrotnie skazywano na pożarcie, a mimo tego obronną ręką wychodził z kolejnych spotkań. Tym bardziej, że po jesiennej porażce dziewięcioma bramkami zabrzanie nie mają nic do stracenia i mogą znów zaskoczyć rywala.

Bilety na to spotkanie pojawią się w sprzedaży na początku roku 2019. O uruchomieniu sprzedaży poinformujemy na naszej stronie, a znając pasję naszych kibiców i chęć do kibicowania, zachęcamy do regularnego zaglądania na łamy naszej witryny.
Mecz będzie również transmitowany przez telewizję nSport+, która pokaże go w jakości 4K!

1 Komentarz

  1. lo21

    17 grudnia 2018 at 12:22

    1-2 dni sprzedaży biletów i wszystko wykupione…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.